Taylor Swift fan-sitedaily blog

Nové reklamy Taylor Swift NOW

Publikované 08.09.2017 v 14:24 v kategórii News, prečítané: 67x

Taylor Swift NOW je projekt, ktorí je sponzorovaný s DIRECTV a DIRECTV NOW spoločnosti AT & T. Určite si pamätáte, že už čo to v súvislosti s Taylor Swift NOW objavilo.

Projekt Taylor Swift NOW obsahuje videá z Taylorinho každodenného života a kariéry. Každá kapitola je plná nezobrazených originálnych videí a komentárov od samotnej Taylor, ako aj koncertov, špeciálnych udalostí a záznamov zo zákulisí.
Bohužiaľ prístup ku tejto službe majú iba američania, no verím, že videá sa ku nám nejak dostanú cez youtube alebo sociálne média.
Včera boli prepustené 2 reklamy a jedno behind the scenes video. Video s Oliviou je asi tiež pravdepodobne reklama, nie som si istá. Je to však strašne zlaté a ak ste nevideli, tak určite mrknite:

Some real tough questions I had for Olivia.

Príspevok, ktorý zdieľa Taylor Swift (@taylorswift), Sep 7, 2017 o 8:05 PDT

Komentáre

Celkom 3 komentáre

 • Savannah 08.09.2017 v 19:29 Reklama vypadá velmi zajímavě. Podle mě bude mít úspěch, snad se někdy i unás objeví .( Nicméně, sem ráda, že vybrali právě Taylor ♥♥ Celá tam jen zaří ♥♥ Snad se objeví i víc takových skvělých reklam :)


 • taylorswift.infoblog.sk 09.09.2017 v 13:18 Už s nimi na pár veciach spolupracovala v rámci Taylor Swift NOW! Podľa mňa aspoň malé ukážky ako doteraz určite Savannah. :)


 • kaja 10.09.2017 v 08:38 Musím súhlasiť, že to vyzerá veľmi zaujímavo, páči sa mi myšlienka celého jej dňa vsunutá prakticky do takmer dvoch minút. Dúfam, že sa reklama dostane do povedomia aj na Slovensku a že ju budeme mať možnosť vidieť aj na nejakej našej stanici, aj keď je pravdepodobne trochu dlhá. :)


 • Neregistrovaný uživatel

  Meno: Prihlásiť sa

  Blog:

  Obsah správy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovedzte na otázku: Čo je dnes za deň?