Taylor Swift fan-sitedaily blog

Nové rubriky + ďalšie video ?!

Publikované 10.07.2016 v 16:17 v kategórii info o blogu, prečítané: 143x

Ahojte, 
dlho som na blog nepísala žiadny informatívny článok tak to dnes idem oživiť! 
Ako ste už z nadpisu mohli vyčítať ide o rubriku no nie tak celkom novú - rubriku About me som premenovala na From me. V tejto rubrike budú pribúdať články niekedy možno osobné no hlavne osobné názory na nejakú danú situáciu alebo dianie okolo Taylor, prípadne nejaké moje typy a nápady. 
A prečo ? 
Myslím, že by to bolo skvelé spestrenie blogu a najmä vtedy kedy bude málo noviniek.
Video ?
Včera večer som trošku pozerala a triedila vaše staré maily a zistila som, že by som teda mohla spraviť ďalšie video na blog! Tentoraz už cez kameru a nie cez mobil. Áno viem spomínala som to už veľmi dávno no našla som od vás aj nejaké otázky, ktoré ste mi poslali ku druhému videu. Tiež chcem pripomenúť, že blog takmer za štvrť roka oslávi už svoje druhé narodeniny tak by to bolo niečo ako špeciál pre vás, keďže teraz mám na to pomerne čas a cez školský rok by to bolo o niečo zložitejšie.
Ak by vás teda zaujímalo kto vlastne som, čo vlastne robím, prečo som si založila tento blog alebo aké mám leto, tak mi môžete poslať na mail, ktorý nájdete na pravej strane stránky (odkazy - kontakty), ešte nejaké otázky alebo mi ich pošlite na fb stránku správou alebo píšte sem do komentu. Nevadí, že nemáte blog stačí napísať meno a položiť otázku. 

A čo hovoríte na tento nápad ? Chceli by ste ďalšie video ? Rada sa s vami o váš názor podelím v komentároch! 

Komentáre

Celkom 2 komentáre

 • Ann 10.07.2016 v 19:29 Video by bolo super ale mam jednu otazku : Ktoru pesničku od Taylor máš najradšej ?


 • katka219 10.07.2016 v 19:34 Určitě se o tobě moc ráda dozvím něco víc:)) Moje otázka: Jak dlouho jsi fanynka Taylor a jaká je úplně první písnička, kterou jsi od ní slyšela nebo která tě zaujala? :)


 • Neregistrovaný uživatel

  Meno: Prihlásiť sa

  Blog:

  Obsah správy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovedzte na otázku: Čo je dnes za deň?