Taylor Swift fan-sitedaily blog

Nový layout

Publikované 16.02.2017 v 10:43 v kategórii Uncacorized, prečítané: 125x

Spokojnosť: 95%   Layout past/2   Layout by me


Tento týždeň som celý doma a tak som sa rozhodla aj pre niečo užitočné. Som síce chorá a popravde by som sa mala venovať veciam ako je škola pretože maturita už je takmer za rohom, ale namiesto toho si radšej zapnem počítač a premýšľam, o čom napísať ďalší článok a čo by som mohla zmeniť na blogu.  

 

Zima už postupne stráca svoje čaro a tým aj zimný layout, ktorý sme tu mali už od začiatku januára. Väčšinou zvyknem dávať layouty podľa ročných období. Tentoraz poruším túto "tradíciu" keďže som nechcela znova robiť zimný a na jarný je ešte trocha priskoro.


Vyrobila som tento jednoduchý layout! Najskôr som chcela urobiť iba takú jednoduchú spleť fotiek, ale hovorím si, že keď mám teda dosť času prečo by som sa s tým nepohrala trochu viac. Musím vám povedať, že tentoraz som so svojou prácou nadmieru spokojná! Čo už teda nebolo dávno. Layouty zvyknem robievať tak narýchlo a potom to aj tak vyzerá. Určite sa polepším a budem im venovať v budúcnosti viac pozornosti minimálne ako pri tomto.

 


Ako sa vám páči táto zmena?

Komentáre

Celkom 7 kometárov

 • kaja 16.02.2017 v 15:28 Tiež som chorá a maturitu tu máme už o mesiac, aj keď to je asi tá úplne najľahšia časť! :D Layout sa ti moc vydaril, veľmi sa mi páči tá koláž :)


 • Nicol (radcliffe-dan) 16.02.2017 v 19:08 Jé, tak to je skvělá změna! :) Velice se mi líbí vybrané barvy, poté i ta koláž a vedlejší fotka! Opravdu se mi líbí :)


 • Steeeva 16.02.2017 v 20:29 no tak to je vidieť veľmi sa ti tento podaril a je celkovo aj zložitejší ale aj jednoduchší čo sa mi na tom páči, ja by som tam Tay v čiečnom už nedala, ale to je len moj názor, inak to je skvelé a páči sa mi aké fotky si použila :)


 • taylorswift.infoblog.sk 16.02.2017 v 22:14 Ďakujem vám baby!♥
  To áno Kaja ale aj na to treba urobiť aspoň pár cvičných maturitných testov z minulých rokov na precvičenie a tiež som mala na mysli aj praktickú maturitu.
  Steeva ja som tiež rozmýšľala, že tam pôvodne tú fotku v čiernom nedám ale mala som ju už orezanú tak som ju tam šupla. ☺


 • Miška 17.02.2017 v 11:06 Layout se mi líbí, je povedený :)


 • Hannah 24.02.2017 v 19:06 Layout se ti moc povedl! Je moc pěkný! :-)


 • Ivet 02.03.2017 v 19:42 Layout se ti povedl. Moc se mi líbí jak si se pro tentokrát rozhodla udělat i koláž z fotek. Vybrala jsi krásné momentkové fotky. :)


 • Neregistrovaný uživatel

  Meno: Prihlásiť sa

  Blog:

  Obsah správy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovedzte na otázku: Čo je dnes za deň?