Taylor Swift fan-sitedaily blog

Nový layout

Publikované 05.09.2017 v 17:13 v kategórii info o blogu, prečítané: 79x

Layout past 9/ Spokojnosť: 79%

Myslím si, že zmena nikdy nie je na škodu. Rovnako po lete a dovolenkách už prichádza krutá realita a z tej krásnej letnej atmosféry a musíme vrátiť opäť do sveta povinností a každodennej rutiny. Rovnako aj blog potreboval zmenu! Z plážovej atmosféry sa presúvame opäť na niečo iné. Najskôr som chcela na nový layout použiť iba fotky z Reputation shootu. Urobila som niekoľko návrhov no prišlo mi to buď veľmi tmavé alebo moc presvetlené. Je škoda, že Tay nekomunikuje s médiami no pevne verím, že nejaký photoshoot sa ešte do vydania albumu nafotí!

Tak som sa teda rozhodla to rôzne prekombinovať zo staršími fotkami.

 

Na gauči sedí Taylor z shootu pre Keds ešte tuším z pred 2 rokov. Nad ňu som zavesila fotky z bookletu pre Red album. Pôvodne som to chcela takto zakončiť, no potom som na pravo doplnila fotky z Reputation. Cover albumu ešte leží opretý o stenu tým som chcela naznačiť, že ešte nevyšiel a musíme si počkať dokedy sa "zavesí" prepustí! Dopredu som ešte zakomponovala kresbu z klipu "LWYMMD" od talentovanej grafičky jennapaddey!


Komentáre

Celkom 2 komentáre

 • Steeeva 07.09.2017 v 08:37 tak je to nazaj vydarený lay, pekný a svetlý, je super, že si využila aj tú maľbu z nového klipu, jednoduché a pekné ;)


 • Sarah 07.09.2017 v 13:10 Dobre vymyslené, vyzerá to pekne !


 • Neregistrovaný uživatel

  Meno: Prihlásiť sa

  Blog:

  Obsah správy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovedzte na otázku: Čo je dnes za deň?