Taylor Swift fan-sitedaily blog

Nový layout

Publikované 19.01.2018 v 20:26 v kategórii info o blogu, prečítané: 58x

Layout 1/2018 > Layout by me > Spokojnosť: 67%

Rok 2018 je tu a s ním prichádza aj čas na zmenu. Čo sa týka príspevkov k novému štartu, začiatku, roku tak Izabel má pre vás nachystaný príspevok, ktorý tu bude už zajtra, tak si ho nenechajte újsť.


Vianoce sú už bohužiaľ pár týždňov za nami no a mi sa opäť vraciame do pracovného či školského zhonu. Za seba hodnotím, že tento mesiac je skutočne náročný. Teda poviem vám, život vysokoškoláka je naozaj hektický a aj keď som v živote kávu nijak extra nepila posledné noci som nerobila nič iné.  :D (Ten pocit, keď sa proste snažíte dohnať to čo ste sa celý semester neučili). Ja som bola na strednej typ človeka, ktorý sa učil len minimálne no bohužiaľ tuto mi to akosi nestačí a musím sa tomu viac venovať. Ako tak zatiaľ zvládam skúškové, ešte ma čaká jedna posledná skúška tak mi prosím držte palce. Chvalabohu som dnes dala matiku na 2 pokus no úspešne. Možno si poviete bože veď matika to je pohoda no keď sa na skúšku musíte učiť aj celú učebnicu teórie tak to až taká sranda nie je. :D Dúfam, že vám moje krátke posťažovanie na život nelezie na nervy no je to aj vysvetlenie toho prečo som na blogu moc posledný mesiac nebola...

No a ako zvládate tento mesiac vy? 
Máte ho aspoň o niečo pokojnejší ako ja, či rovnaký?

Ďalej už chcem prejsť k niečomu pozitívnemu no a tak som uvažovala či by ste na blogu neprivítali zasa nejaké nové rubriky. Zatiaľ nad tým len uvažujem, čiže nechcem moc prezrádzať no bohužiaľ neviem ako to bude napr. s rubrikou Fashion s Taylor keďže Taylor za celý rok pomaly ani nevidíme. Stále verím, že sa táto Reputation éra nejakým spôsobom nakopne.

Privítali by ste na blogu nejaké nové rubriky?
Samozrejme by som s nimi začala až po uplynutí skúškového čo mne trvá ešte do 5.2..
Prípadne ak máte nejaký návrh na nejaké oživenie tak určite dajte koment!

Čo sa týka layoutu tak som vybrala jednoduché veci ako vždy. Myslím, že na infoblog to stačí, keďže sa nedajú vkladať odkazy priamo hore a tvoriť menu ako na blog.cz. Na layout som vyberala rôznu zmes nových aj starších fotiek a zakomponovala som do toho text z najnovšieho singlu End Game.

Ako sa vám páči táto zmena na blogu?

Komentáre

Celkom 5 kometárov

 • Michaela 20.01.2018 v 08:39 Tento layout je naozaj taký jednoduchý, ale aspoň nejaké zmena po Vianociach.
  Škoda že Taylor sa tak skrýva, mohla by konečne spraviť nejaký rozhovor, alebo čo.
  A nech ti teda dobre dopadnú všetky skúšky, držím palce!


 • Miška 20.01.2018 v 20:16 Jednoduchý i přesto pěkný.


 • Miška 20.01.2018 v 20:16 Jednoduchý i přesto pěkný.


 • Adell 20.01.2018 v 21:59 Je sice jednoduchý,ale v jednoduchosti je krása a moc se mi líbí :) Držím palce,ať zkouškové úspěšně zvládneš a nové rubriky by byly určitě fajn :)


 • Zuzi 29.01.2018 v 23:50 Nový layout se mi líbí, vybrala jsi pěkné fotky :) A přeji ti štěstí u zkoušek, to určitě zvládneš :)♥


 • Neregistrovaný uživatel

  Meno: Prihlásiť sa

  Blog:

  Obsah správy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovedzte na otázku: Čo je dnes za deň?