Taylor Swift fan-sitedaily blog

Nový singel bude skladba "Delicate"

Publikované 02.03.2018 v 21:57 v kategórii News, prečítané: 81x

Isn't it? Isn't it? Isn't it? Isn't it delicate?
Naša Taylor vybrala ako 4. singel v poradí skladbu "Delicate", ktorá bude do rádií prepustená už 12-13. marca. Túto informáciu potvrdil Billboard. Delicate je jedna z mojich najobľúbenejších pesničiek z "Reputation" albumu a veľmi sa teším, že sa dočkáme aj klipu. Bez pochyby verím, že sa jej bude v rádiách dariť! Som rada, že po takmer rapových pesničkách vybrala takúto pohodovú popovku.
Samotná Taylor na svojich Secret Sessions prezradila o "Delicate" toto:

"Čo sa stane, keď stretnete niekoho, koho skutočne vo svojom živote chcete, a potom sa začnete starať o to, čo o vás počul predtým, než vás spoznal? Začnete sa čudovať: "Mohla by moja falošná reputácia ovplyvniť niekoho, kto ma pozná?" A začnete sa pýtať, na všetko, na čom vám záleží? A toto je prvý bod zraniteľnosti: "Oh, možno na tom skutočne trochu záleží." Spochybňovanie skutočnosti a vnímanie reputácie ako niečoho čo má veľkú váhu. 
Takže toto sa nazýva "Delicate".

Ste s výberom nového singlu spokojní aj vy?


Komentáre

Celkom 7 kometárov

 • Swifie 03.03.2018 v 07:21 super veľmi sa teším


 • Anna 03.03.2018 v 11:47 Musím se přiznat, že nové album Taylor není úplně něco pro mě, ale zrovna Delicate je moje rozhodně nejoblíbenější písnička z alba spolu s Getaway Car... takže já se těším :)


 • Miška 03.03.2018 v 19:48 Super. :)


 • Anonymný 03.03.2018 v 20:53 Tiež si myslím, že už bolo načase trochu zmierniť tempo a vydať ako singel niečo pomalšie a niečo, čo sa viac podobá zvuku Taylor :) Nerád kritizujem, ale úprimne si myslím, že tej drsnej Taylor už ľudia začínajú byť presýtení... Podľa mňa mala vydať Delicate hneď ako druhý singel, ale každopádne som rád, že aj tak na túto krásnu pieseň prišla rada :)


 • Nicol (radcliffe-dan.blog.cz) 05.03.2018 v 20:38 Jé, tak to se velmi těším, čekala jsem, že vyjde za delší dobu a je to pomalu za chvilku :)


 • Steeeva 06.03.2018 v 08:39 tak ja sa priznám, že som ju ešte nepočula ale určite to napravým, a je to naozaj zaujímavé, je super, že sa k tomu sama vyjadrila ;)


 • Adell 06.03.2018 v 19:16 Přiznám se,že písničku jsem si poslechla až teď.. Slyšela jsem už skoro celé album,ale pár písniček ještě ne a mezi nimi byla právě i Delicate. Podle mě je to krásný song a jsem ráda,že po takových "drsných" singlech se dočkáme i něčeho klidnějšího. Jsem zvědavá na klip,snad výjde brzy ♥


 • Neregistrovaný uživatel

  Meno: Prihlásiť sa

  Blog:

  Obsah správy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovedzte na otázku: Čo je dnes za deň?