Taylor Swift fan-sitedaily blog

Nový singel by maj vyjsť už tento piatok!

Publikované 22.08.2017 v 13:30 v kategórii News, prečítané: 90x

Takmer úplne každý fanúšik včera dúfal, že so zatmením slnka Taylor vydá nový singel. Domnievali sme sa totiž, že s tým súviselo začiarnenie Taylorinej oficiálnej stránky. No ja za tým však niečo iné. Niečo čo zatiaľ rozlúsknuť nevieme.

Tay včera konečne predsa len niečo postla na jej sociálne siete... záhadné krátke video akoby chvosta draka alebo hada, ktoré sa opakuje. Taylor zmenila aj svoju titulku na Facebooku s rovnakým videom a niektorí hovoria, že vo videu si môžete všimnúť číslice "2" a "5", čo by znamenalo vydanie singla 25. augusta. Existuje už toľko teórií, že si niektorí musia pripadať už ako blázni! :D 
Čiže zatmenie s týmto asi nič nemalo. Pravdepodobne sa to nadpája na web, ktorý bol tiež tmavý. Neviem teda či to môžeme brať ako nejaký teaser ale:

Podľa amerického US Weekly , by mala byť pieseň prepustená tento piatok (25)!
Prinášam vám preložený úryvok z ich stránky:

Taylor Swift prepustí novú hudbu tento týždeň: Podrobnosti!

 

Pieseň je popová," povedal nám jeden blízky zdroj a dodal, že hudobné video bude mať premiéru po vydaní neskôr tento týždeň. Taylorine nové album nie je príliš ďaleko. "Ona je veľmi tajomná, ale bude to fakt veľmi dobrá vecička," dodáva druhý zdroj.

 

Po prepustení svojho nového singla sa 27-ročná speváčka "Shake It Off" chystá aj na MTV Video Music Awards v Los Angeles, povedal nám iný blízky zdroj. 

 

Taylor Swift prvýkrát vyvolala špekulácie o tom, že na ceste je nová hudba, keď v piatok 18. augusta skoro tri roky po vyhlásení jej uznávaného albumu 1989 vymazala svoju webovú stránku a všetky jej sociálne médiá . Vrátila sa v pondelok 21. augusta na sociálne siete, kde zdieľala 10-sekundové video , ktoré vyzeralo ako kĺzanie hada.

 

"Snaží sa aby album vyšlo už na jeseň," povedal jeden nemenovaný zdroj ešte v máji. "Pokračuje naďalej po popovej dráhe pretože 1989 bol obrovským úspechom a fanúšikovia boli skutočne naklonení k tomuto albumu." Vie, že ľudia si žiadajú nové album a naozaj sa začala sústreďovať na to, aby to pre svojich fanúšikov spravila. "

 

Zroj: US Weekly

Slovenský preklad kopírovať jedine so zdrojom!

Komentáre

Celkom 8 kometárov

 • Vikina 22.08.2017 v 17:59 To je skvelá správa a pevne verím, že to bude naozaj pravda ♥


 • kaja 22.08.2017 v 19:30 No teda na to video som sa pozrela aj dvakrát, ale tie čísla som tam vôbec nevidela :D Ale naozaj dúfam, že nová pesnička vyjde už tento piatok, už sa veľmi teším ako bude znieť :)A potešilo ma aj potvrdenie jej účasti na MVMA, teším sa hlavne na jej outfit a fotky :D


 • Michaela 22.08.2017 v 20:30 To jsem zvědavá. :)


 • taylorswift.infoblog.sk 23.08.2017 v 10:32 Ja som tiež zvedavá a dúfam, že je to pravda.
  Nie je to nikde potvrdené, že by mal vyjsť práve v piatok ale väčšina dôveryhodných zdrojov sa ku tomuto dátumu prikláňa!☺


 • Taylove 23.08.2017 v 14:03 Páči sa mi, aká je Taylor záhadná a ako sa fanúšikovia snažia vypátrať akúkoľvek informáciu. To je prvýkrát, kedy mám možnosť sledovať vydanie nového albumu a je to vzrušujúce. Zaujíma ma či sa všetky špekulácie potvrdia. Podľa najnovšej bude singel pomenovaný "Timeless."


 • taylorswift.infoblog.sk 23.08.2017 v 17:57 Je to super Taylove ja som si už týmito šokmi prešla pred pár vydaniami singlov. :D Ale musím povedať, že tentoraz je to najdiskutovanejšie. :D
  Či sa tak nakoniec bude singel volať alebo nie si musíme len počkať. Tuším "Shake It Off" mal byť singel "Roses" alebo niečo podobné, takže tomu netreba až tak veriť. :D Musíme si len počkať! ;)


 • Steeeva 24.08.2017 v 09:12 mno tak to video je teda dosť zaujímavé, a prečo nie v pohode by to mohol byť aj dátum vydania, bolo by to určite skvelé :), tak to už budeme vedieť zajtra :)


 • Ivet 24.08.2017 v 23:25 Ten teaser je opravu tajemný a zajímavý. Vůbec netuším co by mohl představovat a ani nenaznačuje jaká by píseň mohla být. Mohla tam nechat alespoň krátkou ukázku. :D Taky mě těší, že by krátce po vydání písničky měla vydat i klip. Na ten se možná těším ještě více. :)


 • Neregistrovaný uživatel

  Meno: Prihlásiť sa

  Blog:

  Obsah správy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovedzte na otázku: Čo je dnes za deň?