Taylor Swift fan-sitedaily blog

Nový singel z Reputation bude "End Game"?!

Publikované 15.11.2017 v 10:19 v kategórii News, prečítané: 69x


Podľa francúzskeho novinára Thomasa Monniera , ktorý má kontakt s miestnymi rozhlasovými stanicami, je "End Game" ďalším singlom zo šiesteho albumu Taylor Swift. Podľa Monniera vraj bola pieseň už odoslaná do francúzskych rozhlasových staníc a mala by byť čoskoro púšťaná v rádiach.

Momentálne očakávam samotné potvrdenie od Taylor alebo čakám či túto pesničku nasadia do amerických rádii.

Boli by ste spokojní s výberom "End Game" ako nového singlu?


Komentáre

Celkom 5 kometárov

 • Zuzi 15.11.2017 v 18:40 Mě se líbí všechny její písně, takže když to bude End Game, tak mi to vadit nebude :D :)) Snad tuto informaci brzy potvrdí i samotná Taylor :)


 • Steeeva 16.11.2017 v 14:38 tak to púšťa teda poriadne rýchlo ten svoj album, alebo mne sa to len zdá a čas tak rýchlo tečie ? :D, ale stala sa z toho akási móda v posledných rokoch, ale nevravým, že je to nejak zlé :D a na pieseň priznávam nepočula som ju ešte ale to sa jednoznačne napraví :)


 • Vikina 16.11.2017 v 19:47 Osobne sa mi tento nový album veľmi páči a teším sa na ktorýkoľvek singel, ktorý si vyberie ♥


 • original 16.11.2017 v 22:16 Aj mne sa zdá že akosi rýchlo vypúšťa nové single..kedysi si dávala na čas aj 3 a pol mesiaca. A teraz ani nie po dvoch mesiacoch..Každopádne "End Game" je sázka na istotu, ak ho vyberie nič tým nepokazí..zvedavá som čo vyberie po ňom, pretože na albume sa nenachádza veľa radio-friendly vecí..za mňa by mala určite v budúcnosti vydať Getaway Car, King Of My Heart a Call It What You Want (čo je podľa mňa najlepšia pesnička na albume).


 • Anonymný 16.11.2017 v 22:20 A dôvod prečo plánuje vypustiť "End Game" do európskeho éteru je prostý.."..Ready For It? " síce boduje v Amerike a v rádiach tam stúpa, zatiaľ čo európsky trh ho moc nepožral..preto ide Taylor na istotu a prizvala si aj Eda Sheerana na pomoc (aj keď si myslím, že ona ju moc nepotrebuje), veď počuli ste v poslednej dobe v rádiach LWYMMD alebo ...RFY ?


 • Neregistrovaný uživatel

  Meno: Prihlásiť sa

  Blog:

  Obsah správy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovedzte na otázku: Čo je dnes za deň?