Taylor Swift fan-sitedaily blog

Nový školský rok, nové povinnosti, nové starosti...

Publikované 04.09.2016 v 08:32 v kategórii info o blogu, prečítané: 122x

Zdravím všetkých návštevníkov blogu! 

 

Pre niektorých z vás sa školský rok začal už vo štvrtok a pre niektorých (tých ako som ja) sa začne práve zajtra!

 

Ako určite mnohí z vás viete tento rok idem už do maturitného ročníka takže to bude celkom sranda. Budem chodiť aj na doučovania a domov celkom neskoro takže články budú vychádzať vždy podvečer od tej siedmej do ôsmej! V mimoriadnych prípadoch možno budú vychádzať tak s dvoj-troj dňovým odstupom a niekedy, keď budem doma tak aj doobeda. Dúfam, že to chápete pretože pre mňa je naozaj nemožné, keď prídem o piatej domov, som unavená a potom hneď ísť pridávať články a ešte sa ísť učiť na ďalší deň. Pri blogu sa moc oddýchnuť nedá, keďže pri písaní alebo prekladaní článku treba rozmýšlať! Ale tak samozrejme sa posnažím články vydávať každý podvečer! Veď ma predsa poznáte. Smějící se Píšem to pre prípad, že by ste tu tak 2-3 dni nenašli žiadne novinky. Myslím si, že Tay bude teraz aktívna a podľa mňa čoskoro sa objavia aj nejaké tie informácie o novej hudbe či singli. 

 

Tiež vám chcem ponúknuť niečo ako miesto spoluadmina blogu. Kto by mal záujem môžete mi napísať na mail. Bola by som rada, keby je to niekto koho už nejakým spôsobom cez blog poznám ale kľudne sa môže zapojiť aj úplne niekto nový a cez mail sa dohodneme čo a ako. 

 

Tiež chcem oznámiť aj mojich affkám, že sa pokúsim vaše blogy navštevovať najviac ako to len bude možné. Posnažím sa obiehať tak každý druhý deň! 

 

Týmto by som chcela môj dlhočizný preslov ukončiť a poďakovať vám, ak ste to dočítali až do konca. Radšej vás všetkýc dopredu takto informujem akoby som sa mala neskôr ospravedlňovať, že nestíham.

Zajtra sa už môžete tešiť aj na nový layout!


tumblr_nzd89utXGt1u3iti5o2_r1_500.gif

Prajem Vám krásnu nedeľu!♥

Komentáre

Celkom 14 kometárov

 • halseymusic 04.09.2016 v 10:37 Tak já hlavně držím palce, aby jsi odmaturovala! :) Když budu mluvit za sebe, tak mně nevadí, že pár dní nebude článek - co si budeme povídat, taky je nepřidávám každý den, protože mám povinnosti do školy a maturitní ročník je velmi důležitý, takže být tebou tak se fakt raději soustředím na to a na blog bych myslela až v druhé řadě. A na nový layout se těším! :)


 • Miška 04.09.2016 v 10:40 Neboj chápu to :))


 • Tina 04.09.2016 v 11:33 Chápem ťa. Prajem ti v maturitnom ročníku veľa šťastia, pevných nervov, úspechov a síl. O blog sa neboj, my tu zostaneme :) Môžem sa spýtať, čo teraz študuješ?
  A prajem ti tiež veľa šťastia s blogom, lebo počas školy, keď prichádzaš okolo piatej domov a ešte sa musíš učiť, je dosť náročné pridávať články, obiehať a starať sa tu o to. Poznám a som zvedavá na nový layout, už sa moc teším :)


 • Hannah 04.09.2016 v 14:56 Děkuji za info, já to samozřejmě chápu, také jsem si tím prošla a vím, co to je. Budu ti samozřejmě držet palce, ať maturitní ročník zvládneš levou zadní :-) Já to také s prací mám trochu těžší, takže články přednastavuji na celý týden dopředu, takže vím, jaké to je, jezdit domů pozdějc :-) Držím palce!


 • MB l shakirafans.cz 04.09.2016 v 21:13 určitě tě chápu


 • Steeeva 05.09.2016 v 11:49 jasnačka je pochopiteľné, že sa chceš venovať škole, a je super, že na blog úplne nezavrhneš, je to v pohode :) dúfam, že si na výpomoc niekoho nájdeš a budeš to mať ľahšie :)


 • taylorswift.infoblog.sk 05.09.2016 v 12:45 ďakujem vám všetkým za pochopenie :) veľmi si toho vážim ♥


 • Victoria♥ 05.09.2016 v 14:54 My si teda môžme navzájom potriasť rukou lebo tento rok bude fakt ťažký, maturity sú ťažké, a tá škola na ktorú sa hlásim je neskutočne náročná, a nemyslím si že to zvládnem, ale tebe budem držať palce ♥ Moje obiehanie nieje vždy tip top, takže chápem, keď nebudeš stíhať kašli na blog, a zameraj sa na školu lebo tá je dôležitá♥:)


 • taylorswift.infoblog.sk 05.09.2016 v 17:20 Viem Viki písala si na blogu tiež takmer o tom istom. Dúfam, že budem stíhať oboje pretože ma blogovanie ako také baví a o Taylor ma novinky baví pridávať obzvlášť! Ďakujem aj ja ti budem držať palce!♥


 • Ashley 05.09.2016 v 17:50 V poriadku, hlavná je predsa škola ;) a držím prsty, snáď nájdeš spoluadmina


 • Katty~ 06.09.2016 v 10:19 Samozřejmě chápu, škola je rozhodně důležitější, ale zase věřím, že tě nebude bavit se pořád učit a na blog si čas určitě uděláš a všechno zvládneš na jedničku ♥ :)


 • taylorswift.infoblog.sk 07.09.2016 v 16:07 Katty to máš určite pravdu! :D Nie že by ma síce učenie nejak bavila ale teraz je to fakt dôležité!


 • Ivet 09.09.2016 v 17:06 Přeju ti hodně štěstíčka v maturitním ročníku. I když se to zdá, že to bude nejtěžší rok, není to tak úplně pravda, tak se nemáš moc z čeho strachovat. Ale škola je určitě důležitější než blog a tak určitě všichni pochopíme, když se tu pár dní neobjevíš. Ty jsi šikovná a i tak to určitě budeš vše skvěle zvládat. :)


 • taylorswift.infoblog.sk 09.09.2016 v 17:22 Ďakujem to šťastie budem určite potrebovať Ivet! :D


 • Neregistrovaný uživatel

  Meno: Prihlásiť sa

  Blog:

  Obsah správy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovedzte na otázku: Čo je dnes za deň?