Taylor Swift fan-sitedaily blog

Obsah všetkých digitálnych kanálov Taylor Swift bol záhadne odstránený

Publikované 19.08.2017 v 09:32 v kategórii News, prečítané: 110x

Včera sa stala jedna veľmi záhadná vec. Taylor odstránila úplne všetko zo svojich sociálnych sietí. Odstránila všetky príspevky z isntagramu, twitteru, tumblru a aj jej stránka taylorswift.com je zakódovaná. Dokonca všetkých odfollowla a nemá nastavené ani profilové fotky. Dokonca jej pôvodný facebook je nedostupný a je založený nový. Zatiaľ funguje jej kanál na youtube, to dúfam, že vydeá nevymaže, bol by to koniec!
Chce nám týtmo niečo naznačiť?
Prichádza nová éra TS6? 
Taylor nás vždy rada šokuje, ale až takto!

Na svojom webe ukrýva aj šifrované správy. Jednou z nich je kód "uibut Xibu uifz epou TFF", ktorý keď dešifrujete vám vyskočí fráza " That’s what they don’t see,", ale čo nemôžeme vidieť? Inak táto veta sa objavila aj v prvom singli z 1989 "Shake It Off" a tuším, že teraz v auguste, je 3. výročie vydania singlu a oznámenia albumu.

Ďalej som našla, že oficiálna bio "Born in 1989" bola odstránená. A ako dobre vieme, vždy sa to mení, keď nastane nová éra!

Tay by sa vraj mala objaviť na Good Morning America už 31. augusta. Čo je presne za 13 dní. Vidíte, aj to dáva nesmiernu symboliku! :D Keďže 13 je obľúbené číslo Tay.

Na jej event stránke sa objavuje, že bude prezentovať pieseň s názvom "Paradise" na VMAs.

Zatiaľ však nemôžem s istotou povedať, že sa jedná o prípravu na novú éru, ktorá sa síce zdá byť bližšie ako inokedy. Môže to byť aj heknutie ale zasa na všetky kanáli? Dúfam, že Tay nám dá čoskoro nejaké vysvetlenie pretože zomieram od strachu! :D


Komentáre

Celkom 10 kometárov

 • kaja 19.08.2017 v 16:00 Tak toto ma teda dosť prekvapilo a som naozaj zvedavá, čo sa za tým skutočne skrýva. Možno si chcela dať len pauzu od všetkých sociálnych sietí a začať zase úplne odznova, keďže sa chystá vydať nový album. Ale to len tipujem, som zvedavá, čo bolo príčinou vymazania všetkých jej účtov :D


 • taylorswift.infoblog.sk 19.08.2017 v 18:30 Pravdepodobne tento stav bude trvať do pondelka... som sama zvedavá kaja :D


 • Sarah 19.08.2017 v 19:02 Keď to do seba všetko tak super zapadá, asi to ani nie je také záhadné ako si človek najprv myslí.
  Nečakala by som síce že si všetko zmaže, ale práve to je asi tá vec "čo nemôžme vidieť" to, čo prežíva len ona sama, a to čo pripravuje a ešte nikto o tom nevie. Super článok, vdaka zaň, a teším sa na všetky novinky, ktoré nás čoskoro čakajú !


 • Ivet 19.08.2017 v 23:41 Páni, to je opravdu zajímavé. Ještě jsem u žádné celebrity neviděla, že by si vymazala všechny své sociální účty a vlastně nic bychom nemohli zjistit. Doufám, že vše co píšeš je opravdu nějaká šifra, nebo symbolika pro její novou éru. Moc by mě potěšily nějaké novinky u Taylor, které se týkají její nové tvorby.


 • Miška 20.08.2017 v 00:43 Tak to je teda hodně zajímavé a celkem jsem dost zvědavá s čím přijde, nebo co se bude dít a nebo děje.


 • Zuzi 20.08.2017 v 23:38 Tato zpráva mě překvapila stejně jako ostatní. Jsem opravdu zvědavá, co tím Tay chce naznačit a doufám, že už se to brzy dozvíme :)


 • Bebey 21.08.2017 v 19:56 No myslím, že to s hacknutím nemá nic společnýho, není jediná celebrita, co tohle dělá, když se objevuje nové album nebo něco :))) A jsem teda zvědavá, o to vlastně půjde :)


 • Nicol (radcliffe-dan.blog.cz) 21.08.2017 v 20:53 Já si prvně myslela, že se opravdu jedná o hacknutí na její sociální sítě, ale s odstupem si myslím, že se něco chystá a líbí se mi to, že chce fakt začít znovu a s čistým štítem :)


 • Steeeva 22.08.2017 v 09:16 asi kebyšlo onabúranie sa do jej stránok tak by to bolo oznámene, ja si myslím, že to bude to prvé a máme sa na čo tešiť, teda dúfam, že to takto bude :D


 • Taylove 22.08.2017 v 09:53 V piatok by mala vraj Taylor zverejniť nový singel.


 • Neregistrovaný uživatel

  Meno: Prihlásiť sa

  Blog:

  Obsah správy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovedzte na otázku: Čo je dnes za deň?