Taylor Swift fan-sitedaily blog

Oddnes nás môžte sledovať aj na Instagrame!

Publikované 19.06.2017 v 09:57 v kategórii info o blogu, prečítané: 97x

Čaute zlatúšikovia! 

Už si ani nespomínam, kedy som naposledy nejaký takýto prihovárací článok písala. No je to skutočne potreba a musím vás o tom informovať a taktiež niektorých možno potešiť.

Milovníci instagramu mám pre vás totiž skvelú novinku! Aby vám neunikla nijaká novinka z blogu, môžete sledovať informácie o nových článkoch aj na instagrame. 

 

Prečo som si účet na instagrame založila? 

 

Tak sa zdá, že facebooková fanpage nestačí.  Nejde však len o to. Bola by som s ňou spokojná, ale má to jeden háčik. Akonáhle som počas maturít alebo aj počas nejakého obdobia prestala pridávať články tak aktivita klesala. To je samozrejme v poriadku, ale čo sa mi nepáčilo, že sotva čo som pridala nový článok facebook odo mňa začal pýtať peniaze za príspevky a tie sa tak ukazujú iba malému percentu zo sledovateľov! Odhadujem, že ani štvrtine zo sledovateľov sa príspevky na osi neukážu! Som z toho sklamaná, ale facebookovú stránku aj napriek tomu nechávam bežať a nájdete aj naďalej na nej všetky novinky. 


Tak som uvažovala, čo by bolo skvelo alternatívou a novým spôsobom ako články zviditeľniť? Jednoznačne instagram. Posledný rok som si instagram zamilovala. Na instagrame sa fakt nebojím, že sa k príspevku nedostanete. A ak by aj nie, o každom novom článku vás oboznámim aj prostredníctvom stories.

Odkaz na instagram nájdete aj na pravo v odkazoch, alebo vás to prepojí kliknutím na instagram.com/taylorswiftczsk/

Komentáre

Celkom 4 komentáre

 • Zuzi 19.06.2017 v 17:44 Jee, tak to je skvělý :) Instagram mám, tak tě určitě budu sledovat :) A děkuji moc za zapsaní do affs i za velmi milý vzkaz, opravdu děkuji moc, potěšilo mě to :)♥


 • Zuzi 19.06.2017 v 17:44 Jee, tak to je skvělý :) Instagram mám, tak tě určitě budu sledovat :) A děkuji moc za zapsaní do affs i za velmi milý vzkaz, opravdu děkuji moc, potěšilo mě to :)♥


 • Viky swiftie 28.06.2017 v 14:59 Ideme na to


 • crazy-cloverleaf 28.06.2017 v 17:09 Super! Hned jdu dát follow. :)


 • Neregistrovaný uživatel

  Meno: Prihlásiť sa

  Blog:

  Obsah správy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovedzte na otázku: Čo je dnes za deň?