Taylor Swift fan-sitedaily blog

Oddnes si môžeme púšťať skladby Taylor Swift úplne zdarma!

Publikované 10.06.2017 v 13:10 v kategórii News, prečítané: 80x


Dnes ráno som otvorila Spotify a oči mi vytreštili, takmer mi z jamiek vypadli!  
Taylor včera o polnoci prepustila kompletne celú svoju tvorbu na túto hudobnú platformu. Práve sú už k dispozícii úplne všetky skladby zo všetkých doposiaľ vydaných albumov a čo je hlavné, všetko si môžete prehrať zadarmo! 
Včerajší deň však nebol len tak výnimočný. 1989 albumu sa už predalo celosvetovo viac ako 10 miliónov kópii, čiže toto prepustenie bolo akoby takým slávnostným aktom.
Ja sa z toho veľmi teším, pretože Taylor bola jedným z mála umelcov, ktorí svoju tvorbu zakázali uverejňovať na neplatených platformách. Som však rada, že tomu je koniec! A určite aj mnohí z vás! 
TU si môžete vypočuť kompletne celú diskografiu!

Komentáre

Celkom 2 komentáre

 • Tina 11.06.2017 v 10:52 Keď som videla na sociálnych sieťach oznámenia o tom, že Taylor zverejnila celú svoju diskografiu, bola som šťastím bez seba :) Veľmi ma potešila, teším sa ako si dnes večer vypočujem prvý album :D


 • Steeeva 13.06.2017 v 20:01 mno ja takéto stránky alebo aplikácie nepoužíval takže som o tom ani nemala šajna le je to určite super, že to takto povolila aspoň :), je tiež pochopiteľné, že prečo to aj zakázala ale je to super :DDDDD


 • Neregistrovaný uživatel

  Meno: Prihlásiť sa

  Blog:

  Obsah správy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovedzte na otázku: Čo je dnes za deň?