Taylor Swift fan-sitedaily blog

Podľa Rolling Stone je "Reputation" oveľa zložitejšie ako "1989"

Publikované 28.09.2017 v 18:21 v kategórii News, prečítané: 72x

Rolling Stone vydali zoznam najočakávanejších albumov posledného štvrťroka a na prvom mieste sa umiestnil "Reputation". Podľa časopisu blízkeho zdroja je "Reputation" oveľa zložitejšie ako "1989".

Toto magazín napísal o albume:
Najlepšie zachované tajomstvo jesene, Reputation je opísané zdrojom ako "textovo ostrejšie a emocionálnejšie ako 1989 ". Prvé singly nasledujú melancholický elektro-popový smer z predchádzajúceho albumu v spolupráci s Jackom Antonoffom, ktorý ukázal produkciu "Look What You Made Me Do" a Taylor dala hlas intenzívnemu hip-hopu v "... Ready for It?".
Umenie - Taylor vo flashdance štýlovej mikine, pozerajúca sa na titulky svojho mena - naznačuje, že opäť premýšľa nad starodávnym tajomstvom, ako kedysi spievala, prečo "ľudia hádžu kamene na veci, ktoré svietia"("people throw rocks at things that shine.").

link na originál od Patrika: http://www.rollingstone.com/

Komentáre

Celkom 2 komentáre

 • Zuzi 28.09.2017 v 22:21 Zbožňuji její nové písničky, je to zase něco jiného a líbí se mi to :) Už se nemůžu dočkat celého alba a snad vyrazí i na turné :)


 • Steeeva 29.09.2017 v 08:47 tak to súhlasím, je to vidieť už podľa prvých pesničiek ktoré vydala a určite to je dobrá recenzia na jej album :), máme sa na čo tešiť, ja teda určite


 • Neregistrovaný uživatel

  Meno: Prihlásiť sa

  Blog:

  Obsah správy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovedzte na otázku: Čo je dnes za deň?