Taylor Swift fan-sitedaily blog

Podobnosti II.

Publikované 22.10.2017 v 20:52 v kategórii From Swiftie To Switfies, prečítané: 74x

Dúfam že vás môj predchádzajúci článok z podobnosťami zaujal a medzičasom som našla ďalšie spojitosti, tak som pre vás pripravila nový článok na rovnakú tému.
Minule, keď som riešila čiernobiely obal albumu, vôbec ma nenapadla Selena Gomez, ktorá mala tiež jej posledné CDčko v čiernobielych farbách. A dokonca malo tiež názov na "R" - Revival.
To, že Taylor má v klipe LWYMMD záber vo vani plnej diamantov už všetci dobre viete. A viete že aj Katy Perry mala niečo podobbné ? V roku 2014 vyšla je pesnička "This is how we do", kde ju môžme vidieť 10x inak v rôznych kostýmoch a parochniach. A medzi tým je aj záber ako leží vo vani s perlami.
A keď sme pri vanich napadol ma ešte Tayloring klip "Back to december" a tiež smutá pieseň "Wish you were here" od Avril Lavinge kde to vyzerá akoby sa chcela od žiaľu utopiť vo vani.
Neviem čo je to za trend dávať si niečo do úst. Začala Miley Cyrus s olizovaním kladiva a reťazí v jej "Wrecking ball" a pokračovala Selena z jej psycho videom k novinke Fetish kde hryzie mydlo, rúž a dáva si jazyk do klieští na mihalnice. U Taylor si môžme všimnúť tiež takéto niečo, ale je to oveľa normálnejšie- a to zlostné hryzenie jablka v "Bad Blood" a diamanty v zuboch v novinke "Look what you made me do".
Taylorina ďalšia pieseň z nového albumu sa volá "Ready for it?". Pri tomto názve som si spomenula na ďalšie piesne... A to najprv veselá letná pieseň "Ready od not" od Bridgit Mendler, potom "Come and get it" od Seleny, kde v refréne spieva "If you ready come and get it now" a nakoniec minuloročný hit "Send my Love" od Adele, kde spieva "if you ready, if you ready, we both know we ain't kids no more".
Pri tom ako sa v LWYMMD spieva, že "...cause she is dead", spomenula som si na film "Život, alebo niečo také", kde má hlavnú úlohu Angelina Jolie. Hrá tu úspešnú redaktorku, ktorej život sa mení po tom, čo jej pouličný veštec povie, že zomrie. Najprv si to nechce pripustiť, ale potom začne rozmýšľať nad tým ako žila. A nakoniec má skutočne autonehodu, pri ktorej takmer umiera. Pointou je, že nezomrela fyzicky, ale zomrela v jej starom ja a zmenila svoj život, svoje postoje tak, aby bola lepšou a šťastnejšou.
Chápete, aj Taylor sa možno o niečo také chcela pokúsiť- zahodiť svoju starú identitu a zmeniť svoje vnímanie a zároveň to ako je vnímaná inými.
Čo z týchto vecí vás naviac zaujalo a našli ste ešte nejaké ďalšie súvislosti ?
Izabel

Komentáre

Celkom 2 komentáre

 • Ivet 27.10.2017 v 23:46 Tyto články s podobnostmi mám moc ráda, a když už jsme u toho. Demi má vlastně klip k písničce "Stone Cold", kde je taky ve vaně. A myslím, že Rihanna taky. Celkem jsou tyto scény asi u zpěvaček oblíbené. :)


 • Izabel 29.10.2017 v 10:29 Ahoj Ivet, to som rada, že sa ti príspevky páčia :) S novou tvorbou od Taylor sa možno zas objavia nejaké dalsie podobnosti a spojitosti.
  Vidím že si všímavá.. Ak by sme sa aj my niekedy stali speváčkami, tiez by sme si mali natočiť klip vo vani :D


 • Neregistrovaný uživatel

  Meno: Prihlásiť sa

  Blog:

  Obsah správy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovedzte na otázku: Čo je dnes za deň?