Taylor Swift fan-sitedaily blog

Prečo vlastne niektorí ľudia nenávidia Taylor Swift?

Publikované 17.08.2017 v 14:44 v kategórii From me, prečítané: 135x

Nielen počas celého súdneho procesu som zachytávala názory rôznych ľudí na Taylor a Muellera, ale v podstate odkedy Taylor sledujem. Prekvapilo ma, že podaktorí nad tým iba mávli rukou, čo to zas tá celebrita vymýšľa a niektorí ju dokonca za to znenávideli. Dlho nebola na očiach verejnosti a zasa sa chce niečím predviesť, keď už nezaberá to, že má nového priateľa? Niektorím dokonca vadí, že má zasa nového chlapa... preboha ľudia.
Z predošlých článkov určite viete ako to celé bolo a kto na koho podal žalobu. Ak nie tak odporúčam prečítať.

Poviem vám to takto... Taylor bola pre mňa vždy veľkou inšpiráciou už asi od mojich 13 rokov. Počas tých rokov ako som ju počúvala a sledovala dianie okolo nej, som si uvedomila veľa vecí. Páčilo sa mi aká bola už v tom čase inteligentná a talentovaná. Talentovaná ohľadom písania piesní. Už v takom mladom veku vedela dokonale precítiť rôzne životné situácie pomocou textov. Tom som na nej vždy obdivovala a dokonca ešte stále hoci mám tie pesničky opočúvané opäť sa po čase ku nim rada vrátim.

 

 

Vždy keď počujem meno "Taylor Swift" príde mi na um aj to, ako podporuje svojich fanúšikov za akýchkoľvek podmienok. Ako navštevuje chorých fanúšikov v nemocnici a ako im chodí spievať. Ako zložila pieseň Ronan a dokázala s takou gurážou odpievať pieseň o mŕtvom chlapcovi, ktorý zomrel na rakovinu počas charitatívneho večera. Dokonca podporuje finančne rôzne organizácie a nemocnice. Pošle peniaze vážne chorým fanúšikom na operáciu či podporí penažne študenta v núdzi.

 

Viete to je charakter! 

 

Poviem vám otvorene, keď som mala možno tých 13/14 nepáčilo sa mi, ako každý rok či polrok randila s iným chlapom. No to som nevedela ani čo slovo randenie pomaly znamená. Iba tak z telky a časopisov. Bola to proste taká moja "zaškatuľkovaná" celebrita. Tým slovom chcem povedať, že som chcela aby našla toho pravého princa a nepáčilo sa mi, keď sa s niekým vždy rozišla a potom zachvíľu mala ďalšieho. No postupom času, ako človek dospieva si uvedomuje viaceré hodnoty a...

 

 

Ja som 19 ročná baba a tiež som si prešla už všeliakými vecami. Teraz s odstupom času sa na to dívam z úplne iného uhla pohľadu! Tiež už som sa zaľúbila a rovnako aj množstvo mojich kamarátov no a stále som si nenašla toho pravého. Ale neviem si predstaviť, že by ma za to niekto mohol takto verejne súdiť ako Taylor. Viete, nie je jednoduché udržať si vzťah pri žiare reflektorov. A musí to byť pre ňu ponižujúce, keď častokrát možno ani nemohla za rozpad vzťahu.


 

Udivuje ma tiež fakt, že ľudia nedokázali pochopiť ani to, ako sa Taylor zachovala počas súdneho procesu. Všimla som si na sociálnych sieťach ako ňou ľudia opovrhujú a nedokážu alebo nechcú pochopiť aké to pre ňu muselo byť. Všimla som si, ako písali o tom, že prečo z toho robí takú vedu a či sa chce ukázať tým, že žiada iba 1 dolár keď vyhrá súd!

 

 

Ak ste čítali Taylorinu výpoveď na súde tak možno niektorých zamrazilo. Nikdy som o tom síce nikomu nehovorila no mala som asi 15 rokov, keď sa mi niečo veľmi podobné stalo. Stála som v obchode pri mrazených potravinách, keď v tom som zacítila, že mi niekto tľapká po zadku a keď som sa otočila bol to nejaký starý tlstý chlap, ktorý ma potom bez slova pomaly obišiel a usmieval sa ako primitív. Ja som sa v tom momente zahanbene dívala so slzami v očiach do zeme. Ani sama neviem prečo som mu vtedy nevypálila. Možno zo slušnosti a možno som len nechcela vyrobiť scénu v obchode. Keď som vyšla z potravín cítila som sa tak trochu ako dobytok ako nejaká krava čo potľapkáte po vemene. Ako nejaká handra. Viem, znie to zvláštne ale toto boli moje prvé pocity. Teraz už z odstupom času to neriešim, ale bola to taká moja prvá nepríjemná skúsenosť. Dúfam, že ich viac ani nebude.

 


No a neviem si predstaviť, že by ma vonku čakalo ďalších 100 ľudí, ktorí sa chcú so mnou odfotiť a ja sa musím na nich usmievať a byť milá ako Tay na meet&greete. Alebo si predstavte, že típek by bol predavačom a niekto z nadriadených by si to všimol dokonca by o tom bol aj videozáznam na kamere a jeho by vyhodili. On by na mňa podal trestné oznámenie za to, že ho vyhodili... WTF to je totálne na hlavu!

 

Som rada, že sa Taylor nebála.

 

 

 

A vidíte? Nie je to náhodou veľká inšpirácia pre nás. Viem, že niektorým sa určite stali aj horšie veci ako toto. A tiež viem, že niekedy sa to veľmi ťažko dokazuje. No som rada, že táto žena sa nielen za seba ale aj za nás ženy postavila. Pokiaľ viem, nikto z celebrít o tom ešte nehovoril takto nahlas a nekládol takýto dôraz aj na fanúšikov. Chce nám byť oporou hoci aj takto. Možno je to pre ňu výťažstvo ale pre nás je to omnoho viac. Možno vám niektorým dala silu aby ste sa nebáli a boli statoční ako ona. Momentálne mi v hlave výry toľko krásnych myšlienok z jej textov... zamýšľali ste sa niekedy nad tým, že hoci Tay spieva o jej vzťahoch možno niektoré pesničky sú predsa len určené pre nás. Ako Ours, kde nám posiela krásny odkaz aby sme netrápili svoju myseľ, že ľudia hádžu kamene (špinu) na veci ktoré žiara... možno tým myslela nás, svojich fanúšikov!

 


Ak hľadáte skutočne svojho celebritného idola prečo nehľadáte ženy, ktoré podporujú feministické protesty a tie, ktoré to robia, aby získali peniaze pre charity, aby pomohli iným ženám. Idol nie je to, že vás niekto inšpiruje len piesňami a vzhľadom ale aj tým, aký je, čo z neho vyžaruje a čo robí pre to aby bola táto spoločnosť lepšia. Za seba môžem s hrdosťou povedať, že som si svojho celebritného idola nemohla lepšie vybrať.

A čo ty?


©taylorswift.infoblog.sk

Komentáre

Celkom 9 kometárov

 • Terez 17.08.2017 v 15:27 Krásny článok


 • taylorswift.infoblog.sk 17.08.2017 v 15:43 Ďakujem Terezka!☺


 • Zuzi 17.08.2017 v 19:57 Článek jsem si přečetla od začátku do konce a je opravdu povedený! Je vidět, že ho psala velká fanynka Taylor Swift :) A Taylor mi je opravdu líto.. nechápu lidi, kteří ji takto ubližují a pomlouvají.. není to od nich vůbec pěkné.. měli by si uvědomit, že Taylor je taky jen člověk, jako my a tato slova ji zraňují.. Tay má můj obdiv za to, jak to vše zvládá.. je úžasná a přeji ji v životě jen to nejlepší!♥ Jinak se omlouvám, že jsem tu a na svém blogu delší dobu nebyla, ale měla jsem volno a využila jsem ho k dovolené.. teď se budu snažit, aby se má aktivita v rámci možností zlepšila :)


 • taylorswift.infoblog.sk 17.08.2017 v 21:03 Ďakujem za veľmi milý komentár Zuzi!♥
  To je v poriadku... Každý si potrebuje oddýchnuť raz za čas!


 • Ivet 17.08.2017 v 23:08 Překrásný článek, už dlouho jsem nečetla tak pěkný od srdíčka napsaný článek. Kdyby si to Taylor přečetla byla by na tebe hrdá.
  Upřímně, také nechápu co lidi mají potřebu pořad někomu ubližovat různými pomluvami, nebo i něco horšího, obzvlášť, když třeba o tom vůbec nic neví. Taylor obdivuju nejen za to co všechno dokázala v hudebním průmyslu, ale i proto jaká je. Je hodná a má tak laskavé srdce. Pořád čtu jak podpořila nějakou charitativní organizaci, navštívila fanoušky v nemocnici ... Udělala tolik dobrého a nezaslouží si, aby ji něco špatného potkalo. A když už se stalo, postavila se tomu čelem, bojovala a i když to pro ní bylo těžké, nevzdala to. Nezaslouží si nějaké pomluvy od lidí, nebo médií, kteří o tom vůbec nic neví a neví jaké to pro Taylor bylo a jak se cítí. Já Tay obdivuji za všechno co dokázala a mám ji ráda proto jaká je. <3


 • Steeeva 18.08.2017 v 08:38 tak ako kažy ma na niekoho svoj vlastny názor ktorý nokomi neberiem, nemusíme zbožňovať každi psobu ktorá spraví niečo dobré, niekto to môže považovať, že sa chce predviesť, hlavne celebrity, ale ako treba to rešpektovať lebo robiť to nemusia, takže aj to a tým súdom, nie je to určite len predvádzanie, keby to nespravila tak sa to nerieši, napr.to čo sa stalo tebe, to nie je normálne, a niektorý slizaci si to myslia ale nemali by, tak je dobre, že vyhrala a bolo to verejne :)


 • kaja 18.08.2017 v 12:17 Napísala si to naozaj krásne, ale pri celebritách proste musíš čakať, že ich začnú kritizovať. Sú to verejne osobnosti a nie každý musí mať rád rovnakého človeka. Týmto istým som si prešla ja so Sebom a stále som naštvaná, keď čítam ako ho niekto kritizuje. Podstatné je ale to, že ty veríš, že je Taylor dobrý človek a máš ju rada, je zbytočné všímať si ostatných ľudí. A čo sa týka súdu, viem si predstaviť, že to bol tramautický zážitok a žiadna žena by si tým nemala nikdy prejsť.


 • Merylka 18.08.2017 v 21:00 Je to prostě názor lidí. Hodně lidí nemá rádo, když celebrita má nějaký skandál protože si většina myslí, že to je proto, že se chce zviditelnit a mít větší popularitu, což se vlastně úspěšně děje, ale ne vždycky je to pravda, což je právě v případě Taylor. Je škoda, že se zrovna v jejím případě najde někdo, kdo jí za tohle nenávidí, i když to vůbec není její vina. Moc mně to mrzí, ale lidi jsou prostě lidi a navíc haters gonna hate. :)


 • taylorswift.infoblog.sk 18.08.2017 v 22:56 Ďakujem za milé komentáre baby!♥


 • Neregistrovaný uživatel

  Meno: Prihlásiť sa

  Blog:

  Obsah správy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovedzte na otázku: Čo je dnes za deň?