Taylor Swift fan-sitedaily blog

Predpredaj Reputation

Publikované 04.11.2017 v 13:14 v kategórii From Swiftie To Switfies, prečítané: 88x

Ahojte,
určite sa tešíte na nové CD a ak rozmýšľate nad tým že si ho kúpite, teda objednáte cez internet, hľadala som za vás a pripravila som prehľadnú tabuľku, kde si nájdete tú najvhodnejšiu cenu.

Z väčšiny z nasledovných e-shopov som už niekedy objednávala a tie ktoré vyskúšané nemám majú dobré hodnotenia. Ceny sa môžu zmeniť, ale v čase kedy píšem sú aktuálne tieto. Ceny poštovného som písala tie najnižšie, ktoré boli v ponuke pričom viacero e-shopov má aj možnosť osobného odberu, takže ak ste z väčšieho mesta, nemáte problém.

Uvedené ceny sú v eurách, k dátumu 19.10. Použité sú informácie slovenských internetových obchodovsupershop.sk,pantarhei.sk,dvdbest.sk,martinus.sk,gorila.sk,hudobnecd.sk,datart.sk ahudobny.sk.

CD Reputation vychádza v troch rôznych verziách, alebo skôr variantách balenia. Tým je základné CD s 15 piesňami a potom verzie Vol.1, alebo Vol.2, ktoré obsahujú navyše fotky, obrázky z natáčiania LWYMMD, Taylorine maľby, plagát a básne.
Pridávam popis albumu a nakoniec hlavný objekt- tabuľku s cenníkom CD :)Od roku 2006 vydávala Taylor Swift svoje albumy v pravidelných dvojročných intervaloch. Až vlani porušila nepísané pravidlo a fanúšikov nechala čakať o rok dlhšie. Tri roky po celosvetovom úspechu albumu 1989 sa vracia s novou hudbou. A znovu sa posúva do nových sfér.
Dúfam že vám tento prehľad pomohol, majte sa fajn ;)
Izabel

Komentáre

Celkom 5 kometárov

 • Magicmax 04.11.2017 v 20:09 To je super! :O To naprosto Taylor Swift závidím. :) Chtěl bych mít CDčko v každém větším obchodě. :D A aby moje staré byly skoro vyprodané. Jinak udělala si kráááásný přehled. Dobré, že sis dala práci a vyhledala různé ceny a udělala tuhle tabulku. :) Je to super obsah na tvůj blog a třeba se to někomu bude i hodit. :) Jinak je super, žes k tomu přidala i poštovné. :)


 • TS 04.11.2017 v 20:20 Takže už mám v předobjednávce ke koupi verzi Vol. 2 https://www.bontonland.cz/taylor-swift-reputation-deluxe-edition-vol-2/ , protože u nás je za stejnou cenu jako vol. 1:)


 • Izabel 05.11.2017 v 10:38 "Magicmax" :... Veru Taylor sa vypracovala z obyčajného dievčaťa na svetoznämu speváčku, ktorá predá milióny albumov. Ďakujem, som rada že sa ti, akurát ma napadlo, že som tam mohla pridať aj nejaké české e-shopy.
  Ale na to hneď reaguje "TS"... Vďaka že si pridala aj link odkiaľ si si objednávala ty, môže to byť dobrý tip pre niekoho ďalšieho. Našla si ponuku za ozaj dobrú cenu, potom niekedy napíš ako sa ti to všetko bude páčiť, keď ti CD príde :)


 • Veronnie_13 09.11.2017 v 17:55 Toto je skvelo spracovaná tabulka ale zajtra po škole plánujem ísť do najbližšej pobočky Panta Rhei a tam si CDčko sama zobrať z poličky :D 1989 a Red som dostala ako darčeky na Vianoce v rokoch keď vyšli ale tento album by som si rada v deň vydania priniesla domov a v kľude si ho celý postupne vypočula :)


 • Izabel 10.11.2017 v 17:20 To je perfektný plán, úplne si to predstavujem :) Dúfam že ti to vyšlo a už si vychutnávaš novú hudbu :)


 • Neregistrovaný uživatel

  Meno: Prihlásiť sa

  Blog:

  Obsah správy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovedzte na otázku: Čo je dnes za deň?