Taylor Swift fan-sitedaily blog

Random

Publikované 22.02.2018 v 13:02 v kategórii From Swiftie To Switfies, prečítané: 77x

Ahoj Swifties,
dnes vám píšem taký mix článok.. náhodné veci, ktoré som našla na internete, to čo ma napadlo a k tomu pár pekných fotiek. Verím že sa vám to všetko bude páčiť. Príjemné čítanie :)
Keď vyšlo video Look What You Made Me Do a všade sa o ňom písalo pridávala som na blog aj príspevok s covermi k tejto piesni. Vo všetkých tých boli reálni ľudia... V tomto videu je však všetko z Lega! Tvorcovia sa snažili čo najviac priblížiť k Tayloriným outfitom a nájdete tam všetko veľmi podobné pôvodnému klipu. Ale naozaj všetko je z iba z Lego kociek.
Ďalšie video je v podstate recept. Pár repectov som sem na blog sama písala, tento som našla na youtube a podľa daného postupu sa dá pripraviť torta, aká bola vo videu Bad Blood. Áno, presne tá, do ktorej Taylor zabodla nôž :D Tak jedna kreatívna cukrárka sa rozhodla niečo také skúsiť pripraviť a naozaj sa jej to podarilo. Skúsite aj vy ?
Na internete sa určite často stretávate s rôznymi vtipnými obrázkami, napríklad s momentkami zvierat, so zaujímavým street artom, alebo fotkami ľudí, ktorých oblečenie ladí k priestoru. Ja som videla minule článok, kde boli fotky, ktoré vznikli náhodne, ale všetko sa na nich perfektne prepája. Medzi nimi bola aj fotka doch kamiónov, ktoré počas cesty išli náhodou vedľa seba. Jeden bol z firmy "Taylor" a druhý zo spoločnosti menom "Swift".
Určite ste zachytili, že nedávno bola Taylor na titulke magazínu Vogue. A ako som bola naposledy v Bratislave, bolo chladno a začalo pršať a tak som chcela ísť len tak popozerať do pár obchodov, ohriať sa a čakať či mi niečo napadne do oka :) A hneď pri dverách mi udrela do očí fotka Taylor, zrovna medzi zahraničnými časopismi. Hneď som ten Vogue zobrala do ruky a zamrznutými prstami si ho začala listovať. No veď si to viete predstaviť, však?
Posledného pol roka som si staršne obľúbila seriál Teória veľkého tresku. Pozerám ho každý deň a niekedy ma až od smiechu bolia líca. Je to čas na ktorý sa každý deň teším, keď nemyslím na nič iné a odreagujem sa pri všetkých tých vtipných hláškach a situáciách. A minule bola zrovna jedna časť v ktorej ind Rajesh pozval do bytu na večeru svoju novú priateľku Lucy. Chcel na ňu urobiť dojem, tváriť sa ako drsný chlap a tak si obliekol športový dres. Pri rozhovore sa ho ale Lucy opýtala ktorému tímu fandí a keďže nemal potuchy čo odpovedať, priznal sa že vlastne žiadne zápasy nesleduje a ten dres si kúpil na nejakom štadióne keď bol na koncerte Taylor Swift :)
Ďalej som pre vás vybrala nejaké fotky. Tiež máte takú záľubu (alebo úchylku?) že keď vidíte nejakú novú alebo zvlášť peknú fotku s Taylor musíte si ju uložiť ? Ja mám veru taký priečinok v notebooku a nejaké také fotky mám aj v mobile.
Sú proste fakty, kvôli ktorým ju máme radi, nie ? Ak ste niečí fanúšik neznamená to len poznať pár piesní daného interpreta. Byť Swiftie podľa mňa znamená práve to uznávať Taylor ako umelca a ako ženu, ktorá nám je inšpiráciou.A práve to odzrkadľujú niektoré obrázky. Ikonický červený rúž, jej milované mačky a jej úprimný vzťah s fanúšikmi.
Majte sa fajn,
Izabel♥Komentáre

Celkom 3 komentáre

 • Zuzi 22.02.2018 v 20:32 Moc pěkný článek, dala sis na něm záležet :) Nejvíce mě pobavily fotky těch kamionů, to se opravdu povedlo :D :) A poté se mi líbí fotky Taylor s kočičkou, jsou roztomilé ♥


 • Steeeva 22.02.2018 v 20:51 tak ako ja na lego veľmi nie som, Pozerala som aj Lego film a ani to ma akosi nebralo, ako fájn je tam za tý robota ale ani tak ma to neberie, mno a to pečenie tak rada sa pozerám na videa ale nikdy som to ešte neskúsila lebo mám z toho strach :DDD, tie kamióny ma fakt pobavili bola to fakt pekna náhoda :D, mno a fotografie sú rozkošné


 • Ivet 13.03.2018 v 18:48 Páni vybrala jsi opravdu zajímavé věci, článek jsem si moc ráda přečetla. Ten klip z lega je opravdu propracovaný. Muselo to dát snad větší práci, než natočení klipu Taylor. Byl to opravdu originální nápad a líbí se mi to. Také mě zaujaly ty kamiony, to je moment, který se stává jen jednou a je super, že ho někdo zachytil na fotku. A vybrala jsi úplně zlaté fotky na konec. Ta její kočička je tak roztomilá <3


 • Neregistrovaný uživatel

  Meno: Prihlásiť sa

  Blog:

  Obsah správy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovedzte na otázku: Čo je dnes za deň?