Taylor Swift fan-sitedaily blog

Reputation fashion collection

Publikované 16.12.2017 v 22:41 v kategórii From Swiftie To Switfies, prečítané: 65x

Neviem či ste si niekdy objednávali merch od Taylor, ale určite ste videli tie oficiále veci ktoré má na svojom e-shope.Momentálne to je nová kolekcia oblečenia v štýle Reputation. Teda tričká a mikiny s potlačou akú má obal CD, alebo s nápismi textov jej nového albumu.
Popri tom ma zaujala táto informácia... osobne si to nepamätám, v tej dobe som to nezachytila, ale v roku 2014 sa vraj stalo, že paparatzi zachytili na fotke Taylor, ako od niekiaľ ide a má na sebe bordový top. A to bol ten trapas, lebo normále sa mal nosiť výstrihom vzadu, ale Taylor si ho dala naopak. Takže samozrejmá bola vtedy kritika na jej adresu.
Ďalší trapas s oblečením sa stal minulé leto, keď bola Taylor pri vode s jej vtedajším priateľom a zvedavé objektívy ich cvakli spolu keď mal Tom tričko s nápisom I♥TS. Vtedy sa objavili hejty v štýle, že ako Taylor ovplyvňuje svojich partnerov, že aký je do nej pobláznený keď si dá také tričko, a že aké je to celé trápne. V skutočnosti to Tom Hiddleston neskôr objasnil... Bolo veľmi teplo a on si od niekoho na pláži požičal tielko a dobre sa pobavili na tom že je tam taká potlač. Taylor túto udalosť neskôr využila a tých "pupuškovských" tanečníkov vo videu "Look what you made me do" obliekla do topov s rovnakým nápisom.
Vráťme sa ale k tomu bordovému topu. Tým Taylor tiež "vytrela zrak" všetkým hejterom (veď haters gonna hate :D) a opäť to využila vo svoj prospech. A tak v kolekcii Reputation oblečenia nájdete presné takéto tričko, ešte s pridaným nápisom "Rep", pri ktorom je ale úmyslom mať ho oblečené výstrihom dopredu :D
pripravila Izabel (s pomocouelle.cz astore.taylorswift.com)

Komentáre

Celkom 0 kometárov

 • Neregistrovaný uživatel

  Meno: Prihlásiť sa

  Blog:

  Obsah správy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovedzte na otázku: Čo je dnes za deň?