Taylor Swift fan-sitedaily blog

Reputation Stadium Tour (8.5.-9.7.)

Publikované 09.07.2018 v 17:54 v kategórii News, prečítané: 27x

O tom, ako budem pridávať články z turné som snívala už od začiatku tejto Reputation éry. Pravdu povediac som sa na to strašne tešila, pretože som vedela, že to bude niečo úžasné a nezabudnuteľné. Na Taylorine koncerty som počula vždy iba dobré ohlasy spokojných fanúšikov no vraj Reputation všetko prekonal. Od obrích hadích hláv až po konfety s nápismi novín. Reputation Tour je jednoducho jedinečné. Bohužiaľ som sa samotného turné nezúčastnila no videla som videá na sociálnych sieťach a musím povedať, že niektoré songy v tomto koncertom prevedení znejú oveľa lepšie ako na samotnom albume. Dúfam, že vyjde aj nejaký celý Rep koncert ako to bolo pri 1989 alebo dúfam, že Tay prihodí nejaké dátumy pre Európu aby som sa na jej koncert ešte dostala. Ďalšia vec čo ma zaujala sú kostýmy, ktoré sú taktiež úžasné a páči sa mi ako ich Taylor z koncertu na koncert obmieňa. Ja som pre vás pripravila takýto súhrn koncertov od mája až po dnes PS: Nejak tu blbnú ikonky no po kliknutí na ne sa vám zobrazí celá galéria.
Taylor odštartovala Reputation Stadium Tour na University of Phoenix Stadium Glendale, ArizoneNielenže Tay, vystúpila s najnovšou hudbou ale aj z nestarnúcimi klasikami ako napríklad Love Story! Fotografie z úplne prvého koncertu Rep tour:

 

Santa Clara bola druhou zastávkou Reputation Stadium Tour! Taylor zmenila jednu skladbu z predchádzajúcej show, spievala "Wildest Dreams" namiesto "All Too Well":

Taylor odohrala aj druhú noc v Santa Clare ! Ako prekvapenie pre ten večer Tay vybrala pieseň "The Best Day":

Pasadena (Kalifornia) noc prvá. Tay ako špeciálnu pieseň zahrala "Red" a ako špeciálny hosť sa na stage objavil Shawn Mendes! Taylor aso Shawnom spievali “There’s Nothing Holding Me Back.”:
Ďalšiu noc v Pasadene si Tay prizvala hosťku. Ak Tay sledujete na instagrame tak určite viete, že ňou bola jej najlepšia priateľka Selena Gomez. Spolu so Sel si zaspievala "Hands to Myself":

“Holy Ground” bol ďalší suprise song pre Seattle, Washington, ktorý bol ďalšou zastávkou Reputation Tour!

Rep Stadium Tour bolo aj v Denveri, kde Tay pre ľudí zahrala celkom 24 songov! Ako špeciálnu pesničku vybrala Teardrops on My Guitar!

Taylor priniesla reputation Stadium Tour aj na vypredané Soldier Field, ktoré bolo určené pre 61,500 fanúšikov! Celkovo v Chicagu odohrala dve noci. Toto je noc prvá, kde ako surprise song vybrala “Our Song.”
Taylorina druhá noc v Chicago! Mala celkom dlhý prednes pe Pride Month a rozhodla sa “Delicate” venovať LGBTQ+ comunite! Po jej prednese Taylor zahrala akustickú verziu hitovky z 2012 s názvom, “22”.

Ďalšou zastávkou už bola európska časť turné konkrétne Manchester a štadión Etihad Stadium! Taylor hrala “I Knew You Were Trouble” ako špeciálny song a zároveň povzbudzovala Manchester aby neprestávali tancovať a samozrejme reagovala aj na minuloročný bombový útok, ktorý sa v Manchesteri odohral:
Druhá noc v Manchesteri bola pre fanúšikov taktiež nezabudnuteľná. Tay im ako prekvapenie pripravila akustickú verziu "I Don’t Wanna Live Forever"!
Taylorinou ďalšou zastávkou bol Dublin, kde zaspievala Mean! Taylor sa stala jedinou ženou, ktorá mala vypredaný Croke Park 2x po sebe za dve noci:

Samozrejme nemohol v Reputation Tour chýbať ani Londýn, pričom taktiež viem, že ste tam mnohí boli a bol to pre vás neskutočný zážitok. Tay zahrala “So It Goes” v akustickej verzii. Niall Horan sa na pódiu pripojil k Taylor a spoločne spievali jeho “Slow Hands.”

Na počesť 15 koncertu, Taylor zahrala nádhernú akustickú verziu piesne Fifteen v Londýne! Na pódiu sa objavil aj Robbie Williams s ktorým spievali jeho hitovicu "Angels" z roku 1997. Kto by povedal, že tá pieseň je tak stará, však? 
Rep Tour sa vrátilo naspäť do USA a to konkrétne do Louisville, Kentucky! Taylor tam hrala pre vyše 50,000 fanúšikov na Papa John’s Cardinal Stadium! Prekvapila dav akustickou verziou piesne “Mine.”

Columbus, Ohio bolo ďalšou zastávkou turné, kde Taylor hrala pre viac ako 90 000 fanúšikov. Tay ako špeciálnu pieseň pre fanúšikov vybrala Sparks Fly.


Komentáre

Celkom 2 komentáre

 • sophie 09.07.2018 v 20:18 škoda že tay nebude aj na slovensku


 • Sarah 09.07.2018 v 20:50 Čo na Slovensku, stačila by aj Viedeň, alebo Praha.
  Muselo ti dať dosť roboty to takto všetko zhrnúť, ale super že si to dala takto pekne dokopy :)


 • Neregistrovaný uživatel

  Meno: Prihlásiť sa

  Blog:

  Obsah správy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovedzte na otázku: Čo je dnes za deň?