Taylor Swift fan-sitedaily blog

Rozhovor Demi s GLAM Belleza LATINA

Publikované 27.12.2014 v 09:14 v kategórii interviews, prečítané: 233x

Mám pre vás preložený rozhovor s Demi :* príjemné čítanie :)
GLAM Belleza LATINA:Práve ste uprostred masívneho svetového turné. Uvedomujete si, ako sa vaša hudba ovplyvňuje fanúšikov?
Demi Lovato: Je to naozaj ponižujúce. Ich oddanosť mi pomáha byť vzorom, ktorým musím byť. Nemyslím si, že im budem niekedy úplne rozumieť, ale som zato veľmi vďačná.
GLAM Belleza LATINA: Sledovali sme vašu premenu v ženu, ktorej vnútorná krása, s vašou zjavnou silu a dôveru, teraz zodpovedá vašej vonkajšej kráse. Myslíte si, že tieto dve veci sa dajú vždy kompenzovať?
Demi Lovato: No, môžete byť najkrajšia žena na svete a vidieť sami seba ako odpornú. Musíte milovať samú seba. Musíte sa chcete pozrieť do zrkadla a povedať si, že ste rocková hviezda, viete? 

GLAM Belleza LATINA: Čo ešte?
Demi Lovato: Osobnástarostlivosť je dôležitá. Každý má svoju vec o ktorú sa vždy músí starať a pre mňa sú to moja nechty. Znie to hlúpo, ale keď budem týždne bez toho, aby sa moje nechty neboli upravené musím nájsť hodinu na manikúru. Proste sa cítim lepšie. Rovnako ako starostlivosť o kožu. Ako dieťa som sa hrala s domácimi receptami, ako dávať ananás na moju tvár, rôzne oleje z levandule a mäty priepornej. To je to, čo ma motivovalo k začatiu mojej starostlivosti o pleť.
GLAM Belleza LATINA: Majú sociálne médiá negatívny vplyv na vás?
Demi Lovato: Sociálne médiá začali ovplyvňuje môj život, keď mi bolo asi 14 rokov. Ja som bola posadnutá kontrolovaním, čítaním komentárov a premýšľaním, či si ľudia všimli, že som získala alebo stratila na váhe. Dovolila som sociálnym médiám vymedzovať, čo som si myslela, o svojom tele. A teraz si uvedomujem, že bez ohľadu na to, ako tenká ste sna vás niekto môže nazývať tučnou. Bez ohľadu na to, ako si krásna, niekto na vás zavolá, že ste škaredá. Ale nemôžete tráviť čas premýšlaním o tom.
GLAM Belleza LATINA:Vy ste naozaj aktívna na sociálnych médiách. Ako cezto kreslíte hrubú čiaru?
Demi Lovato: Rada čítam fanúšikovské komentáre na Twitteri o mojej hudbe, alebo vidím skvelé obrázky, ktoré ste zverejnili. A občas prídem aj na negatívny komentár, ale ja sa nato proste len zasmejem, ale v minulosti ma to ovplyvňovalo.
GLAM Belleza LATINA: Nedávno ste hovoril s Kongresu o reforme starostlivosti o duševné zdravie. Prečo je obhajovanie pre vás tak dôležité?
Demi Lovato: Dostanem to von z mojej hlavy a dáva mi to pocit radosti. Som tieť veľmi vášnivá, čo sa týka charity, pretože pomáham ľudom, ktorý nemajú taký vplyv ako ja. Vystupovanie je moja vášeň. Ale to nebude meniť svet. To je dôvod prečo som sa vrátila.

Komentáre

Celkom 0 kometárov

 • Neregistrovaný uživatel

  Meno: Prihlásiť sa

  Blog:

  Obsah správy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovedzte na otázku: Čo je dnes za deň?