Taylor Swift fan-sitedaily blog

Rozhovor pre Elle

Publikované 08.05.2015 v 10:18 v kategórii interviews, prečítané: 221xTavi Gevinson:  Chcem sa vás opýtať na "Clean." Dievčenský spev je tak citlivý, nie je tak impulzívny ako v "Blank Space " alebo "Style."


Taylor Swift: "Shake It Off" a "Clean" boli posledné dve veci, ktoré sme napísali pre album, tak to vám ukáže, kde som skončila psychicky. "Clean" som napísala, keď som išla z Liberty v Londýne. Niekto s kým som chodila, to ma zranilo, že som bola v rovnakom meste ako on dva týždne avšak ani som naňho nemyslela ani o tom nepremýšľala. Keď to na mňa doľahlo, bolo to ako, Oh, ja dúfam, že sa má dobre. A nič iné. A viete, aké to je, keď prechádzate zlomeným srdcom a rozchodom. Človek so zlomeným srdcom je rozdielny od akejkoľvek inej osoby. Ich čas sa pohybuje v úplne inom tempe než ten náš. Je to mentálna, fyzická, emocionálna bolesť a pocit, tak konfliktný. Nič, čo neodvádza pozornosť od toho. Potom plynie čas, a čím viac budete žiť svoj život a vytvoríte si nové návyky, zvyknete si na to, že už nedostanete textovú správu každé ráno, ktorá znela : "Ahoj, kráska. Dobré ráno." Musíte si zvyknúť na to, že vám už niekto nezavolá v noci a vy mu nepoviete aký bol váš deň. Môžete nahradiť tieto staré zvyky novými návykmi, ako je posielanie SMS správ svojim priateľov v skupinových chatoch po celý deň a plánovať zábavné večierky a ísť von za dobrodružstvom so svojimi priateľkami, a potom ste zrazu jeden deň v Londýne a zistíte, že ste boli na rovnakom mieste ako váš ex po dobu dvoch týždňov, a že ste v poriadku. A dúfam, že je to v poriadku. Prvá myšlienka, ktorá prišla do mojej mysle bolo, že som konečne čistá. Bola som v tomto mediálnom krupobití ľudí s veľmi prehľadným vnímaním, kto som. Objavili sa tam naozaj necitlivé vtipy ohľadom ocenení na show awards; napríklad titulky časopisov, kde bolo : "Taylor prechádza rozchodom: No, to bola Swift!" - so zameraním na všetky zlé veci.


TG: Môžete mi povedať viac o tom, ako sa zmenil váš spôsob písania piesní?


TS:
  Nikdy som nebola vo vzťahu, keď som napísala prvých pár albumov, takže to boli všetky prognózy o tom, čo som si myslela, že by mohli byť podobné. Boli založené na filmoch a knihách a na piesňach a literatúre, ktoré nám hovoria, že vzťah je najkúzelnejšia vec, ktorá sa vám môže kedy stať. A potom raz som sa zamilovala, alebo si myslela, som som sa zaľúbila, a potom som zažila sklamanie, alebo to jednoducho nevyšlo niekoľkokrát, a tak som si uvedomila , že tá myšlienka šťastne až do smrti, ktorá sa bohužiaľ nestane v reálnom živote. Nie je to riadenie auta preč do západu slnka, pretože kamery vás vždy prevalcujú v reálnom živote. Je to kúzelné, keď sa niekoho spýtate , či sa niekedy zamiloval, a povie vám, že je to úžasné. Teraz mám skôr zovretie na to, že keď ste v stave poblúznenia a myslíte si, že všetko, čo človek robí, je perfektné, je to vtedy, ak budete mať šťastie v reálnom vzťahu, keď vidíte, že táto osoba v skutočnosti nie je dokonalá, ale stále ju chcete vídať každý deň.

TG: To je dôvod, prečo som rád, že vo vašej piesni "You Are in Love", znie : "You're my best friend. " To je to najlepšie.

TS:
  Áno. Nikdy som to nezažila, takže som napísala tú pieseň o veciach, ktoré mi Lena [Dunham] rozprávala o nej a o Jackovi [Antonoffi]. To sú v podstate len veci, ktoré mi ona povedala. A ja si myslím, že ten druh vzťahu-Bože, to znie, akoby to bolo len také krásne, ale zároveň tiež ťažké. No a tiež občas svetské .


TG: ... Myslím si, že keď ľudia, ktorí zažili úspech od mladého veku prechádzajú drviacim vlakom - cyklu, je to väčšinou preto, že pracujeme z hľadiska niekoho iného, tak ako oni cítia potrebu búriť sa. Ale keď je tu niečo, čo ste postavili, nemáte ten rovnaký druh zášti či vážnosti. Ale je to tiež ťažké udržať tieto štandardy pre seba. Bojíte sa naozaj niekedy, že poviete náhodou niečo poburujúce?


TS:
  Nie nevyhnutne. Pokiaľ ide o potrebu búriť sa proti myšlienke alebo vášho imidžu: Ako, ja necítim potrebu zapáliť dom, ktorý som postavila vlastnými rukami. Môžem k nemu robiť dodatky. Môžem ho vymaľovať. Ale ja som to postavila. A tak tam nebudem sedieť a hovoriť: "Ach, kiežby som nemala kučeravé vlasy a nenosila kovbojské topánky a slnečné šaty na ocenení ukazuje, keď mi bolo 17, priala som si , aby som nešla cez tie rozprávkové fázy, kde som chcela nosiť princeznovské šaty na oceneniach zakaždým. "Pretože som urobila tieto voľby. Urobila som to. Bola to súčasť môjho dospievania. Nebolo to ako , "Vieš, aká Taylor musí byť v tomto roku?" A tak s 1989, mám pocit, že sme dali celý obrazne postavený dom kompletne rekonštruovať, a tak som si zamilovala dom ešte viac, ale stále sa držím na základoch toho, čo som vždy bola.

Pozor !!!


Kopírovať so zdrojom : http://taylorswift.infoblog.sk/

Komentáre

Celkom 4 komentáre

 • Tina 08.05.2015 v 13:43 Je to veľmi krásny a intímny rozhovor. Taylor sa vyjadrovala úprimne a aj to cítiť z toho rozhovoru, keď som to čítala :)


 • Grande-Heard 08.05.2015 v 14:01 To je opravdu zajímavý rozhovor. Taylor to řekla tak, jak to cítí. :)

  PS: Moc se omlouváme za naši neaktivitu, ale jsme zpátky, pokud máš teda ještě zájem, být naším affs. ;)


 • Miška 08.05.2015 v 20:25 Zajímavý rozhovor :))


 • Evushka 09.05.2015 v 00:25 Ahoj. Som späť na blogu. Dúfam, že mi to tentokrát vydrží, len ktovie dokedy.

  Hmm, nezávidím Taylor, tým že je hviezda, každý rozoberá jej vzťahy. Musí to byť ťažké zvládnuť rozchod a prejsť si tým, keď sa ťa neustále pýtajú dotieravé otázky zo všetkých strán. Ono každý to prežíva inak, aj každý rozchod je iný, ale aj tak je to ťažké, bolí to, je to silné, človek má chuť vyplakať si oči. A keď už nie je čo plakať, tak možno otupene hľadí do blba, možno sa to časom premení na chlad, možno naopak na nenávisť. A s tým musíme žiť. :(


 • Neregistrovaný uživatel

  Meno: Prihlásiť sa

  Blog:

  Obsah správy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovedzte na otázku: Čo je dnes za deň?