Taylor Swift fan-sitedaily blog

Ryan Tedder o spolupráci na 1989

Publikované 06.05.2017 v 09:50 v kategórii News, prečítané: 96x

Minulý týždeň Ryan Tedder (spevák skupiny One Republic) - ktorý mimochodom spolupracoval aj na tvorbe albumu "1989" - poskytol rozhovor pre Access Hollywood, kde sa rozrozprával trochu o spolupráci s veľkými hviezdami hudobného sveta, vrátane Taylor Swift.
O nej povedal:
"Taylor je neskutočne talentovaná mladá umelkyňa. Je múdrejšia než talentovaná, je múdra. Poslala mi hlasové nahrávky, keď sme spolu robili na piesňach Welcome to New York a I Know Places. Poslala mi ráno tento hlasový záznam a povedala:, Tu hrám na klavíry, tu je ukážka toho ako to hrám. ' Pomáhal som jej viacmenej s melódiami, ale s Taylor pracujete skôr ako s editorom, pretože má milión nápadov. Stačí povedať "nie, toto nie je ono", pretože ona je tak dobrá, že vás sťažka ani nepotrebuje. Rady príma len vtedy, keď vám naozaj verí. S Taylor vytvoríte vlastne viac ako len písanie piesní. Ona ich môže napísať všetky aj sama. "
Komentáre

Celkom 3 komentáre

 • Sarah 06.05.2017 v 11:23 OneRepublic počúvam rada, no a hlavný spevák tejto kapely sa o Taylor vyjadril naozaj velmi dobre!


 • Zuzi 06.05.2017 v 11:57 Takové rozhovory mám velmi ráda, vždy se dozvím velmi zajímavé věci :) A musím říct, že o Taylor mluvil velmi pěkně. Je vidět, že ji jako osobnost i jako umělkyni má velmi rád :)


 • Katty~ 08.05.2017 v 20:34 To řekl dobře :) Baví mě číst, jak celebrity mluví o jiných celebritách, je to vždycky takové zajímavé!


 • Neregistrovaný uživatel

  Meno: Prihlásiť sa

  Blog:

  Obsah správy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovedzte na otázku: Čo je dnes za deň?