Taylor Swift fan-sitedaily blog

Rýchlo a... veď viete

Publikované 19.06.2017 v 09:00 v kategórii From Swiftie To Switfies, prečítané: 78x

Ahojte Swities !
Dlhšie som rozmýšľala o čom by som vám napísala, akú zaujímavú informáciu vám prinesiem, no a inšpirácia prišla sama. Ale pekne od začiaktu..Vždy som mala celkom rada akčné filmy. Niekto si môže povedať že je tam príliš veľa násilia, ale ja si mylsím že nejaké napätie vo filme byť musí, a keď sa na to pozeráte zo správneho pohľadu, vždy sa tam dá nájsť aj nejaká dobrá myšlienka.No a k akčným filmom patrí aj séria Rýchlo a zbesilo. V tomto období je v kinách jej už ôsme pokračovanie a tešila som sa že na tento film pôjdem do kina. Predchádzajúce časti som v kine nikdy nezastihla a vždy som si ich potom pozrela na internete, alebo v telke. Ale povedala som si že túto časť už nezmeškám. Premiéra bola u nás v meste vypredaná, ale na ďalšie premietanie som sa už dostala.Vyše dvojhodinový film bol plný pretekov na autách, akcie, ale aj zrady a vtipných hlášok a dokonca prišli aj dojemné scény. No veru neľutujem že som na tento film išla. Nesklamal a mňa osobne to veľmi bavilo. To k čomu chcem ale prísť je fakt, že vo filme bola spomenutá aj Taylor !
Na začiatku totiž bola scéna kde Hobbs (Dwayn "The Rock" Johnson) s bojovým pokrikom ako pre armádu vyprevádza na ihrisko malé dievčatá, ktorá idú hrať futbal. On má totiž v tíme svoju dcéru a je akože trenérom. Potom však za ním príde agent v obleku, ktorý mu chce oznámiť aké zlé veci sa stali a že ho potrebujú do služby, aby pomohol s riešením. Hobbs mu však povie, že terza je pre neho najdôležitejšia jeho dcéra, a keď ide o ňu, všetko musí počať. A potom začne tomu agentovi vysvetľovať ako sa tie dievčatá snažia, ako ich pripravuje a že chce pre ne všetko najlepšie.
"Viete koľko času s nimi trávim na zmrzline a koncertoch Tay Tay ?"
"Kto je Tay Tay ?"
"No Taylor Swiftová! Kde žiješ ?!"
Prišlo mi to vo filme celkom milé a vtipné. Ke´d budete mať čas a možnosť určite si to celé pozrite.
A keďže na tomto blogu riešime aj hudbu, pridávam soundtrack filmu. Volá sa Good Life a myslím že pre film sa úplne hodí. A tiež sa dobre počúva, je taká energická a rýchlo sa vám dostane do hlavy.
No a nakoniec ešte jedna súvislosť s Taylor- pamätáte si na klip Wildest dreams ? Určite hej. A nezabudli ste ani na toho fešáka, ktorý bol v tom videu priateľom Taylor ? Ide o amerického herca Scotta Eastwooda. Je to syn známeho westernového herca, na ktorého sa aj veľmi podobá- Clina Eastwooda.
A tento sympaťák hral aj v Fate of the Furious. Bol mladým, neskúseným agentom, s ktorého si najprv robili srandu, ale potom všetko pochopil, pomohol a sa stal súčasťou tímu.
Pripravila Izabel.

Komentáre

Celkom 3 komentáre

 • Zuzi 19.06.2017 v 17:59 Ta písnička se mi líbí, je taková rychlá a energická a takové v poslední době mám nejraději :)


 • Zuzi 19.06.2017 v 17:59 Ta písnička se mi líbí, je taková rychlá a energická a takové v poslední době mám nejraději :)


 • Steeeva 19.06.2017 v 19:33 ako ja som na chuť tejto série neprišla a to mám akčné filmy rada, je to asi tými autami :DDDDD, ako videl asom niekoľko častí ale prešlo ma to hneď, a je teda skvelé počuť to z úst takého chlapa :DDDD, je to naozaj vtipné a toho týpka si pamatám to som ešte videla a jop teda dosť sa podobá na svojho tatka :)


 • Neregistrovaný uživatel

  Meno: Prihlásiť sa

  Blog:

  Obsah správy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovedzte na otázku: Čo je dnes za deň?