Taylor Swift fan-sitedaily blog

Scany z časopisov Vol.1 a Vol.2

Publikované 12.11.2017 v 20:09 v kategórii Photos Taylor, prečítané: 86x


Po uvoľnení Reputation albumu boli fanúšikovia zvedaví a samozrejme tak ako som čakala, objavili sa scany z magazínov. Nie sú to úplne všetky čiže kto má časopis predobjednaný môže si pozrieť čo ho vnútri čaká alebo radšej vôbec nepozerať ak by ho to malo sklamať. 

Ja tak uvažujem, či sa mi oplatí kúpiť si 30€ časopis, keď si myslím, že postupne sa uvoľnia aj tak všetky scany. Troška ma to sklamalo, myslela som si, že fanúšikovia budú predsa len trocha diskrétni no fotiek je už aj tak plný internet, tak som vám to hodila aj sem. Myslím, že je vás tu veľa takých, ktorí si časopis nemôžu dovoliť a uvítate to.

Samozrejme to je na každom z nás či si to aj tak kúpi alebo nie. Ja som najskôr chcela Vol.1 no uvidíme.
Kto si teda fotky pozrie tak zistí že časopis skutočne obsahuje exkluzívne fotky, texty a série obrázkov a básní od našej Taylor Swift. Scany sú skutočne vo vynikajúcej kvalite a premýšľam o tom, že keby sa objavia všetky ste za aby som ich hodila do PDF a mohli by ste tak mať časopis v elektronickej podobe?

Celý album fotiek otvoríš klinkutím na hociktorú z fotiek!

 

VOLUME 2

 

VOLUME 1

 

 

 

Komentáre

Celkom 3 komentáre

 • kaja 13.11.2017 v 12:59 Scany som videla už asi od soboty aj na tumblr, ale vždy to takto býva a ja som naopak vďačná, že tí fanúšikovia to takto pridávajú, pretože tým robia veľkú službu tým, ktorí sa rozhodujú, či si ho kúpiť alebo nie... A myslím, že by bolo skvelé, keby si to potom hodila do PDF, aspoň ja by som to ocenila :)


 • Sarah 13.11.2017 v 19:02 Jednak je dobré, že si to môžme pozrieť a vidieť čo časopisy vlastne obsahujú, ale zároveň máš pravdu s tým, že fanúšikovia mohli byť diskrétni a nechať si to pre seba. Kto chce, kúpi si aj tak, kto nie, aj tak by si to niekde našiel. No a čo sa týka ceny, tak samostatné CD stojí 15 eur, s časopisom 30. To je očividný rozdiel, ale kto by to nechcel mať všetko doma ?! :D


 • steeeva 14.11.2017 v 09:02 tak ako čo nič sa nespraví, ale čo keď každý sa rad pozrie a len pre to by som si asi časopis a taký povedzme drahý nekúpila takže je super, že sa to takto objavilo a môžeme sa na to pozrieť :)


 • Neregistrovaný uživatel

  Meno: Prihlásiť sa

  Blog:

  Obsah správy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovedzte na otázku: Čo je dnes za deň?