Taylor Swift fan-sitedaily blog

September

Publikované 01.09.2017 v 09:00 v kategórii From Swiftie To Switfies, prečítané: 85x

Ahoj, milé Swifties,
zdá sa to byť len nedávno, čo som vám písala k začiatku kalendárneho roka a zrazu prešlo 9 mesiacov a je tu september a začiatok školského roka.Tie z vás, ktoré chodíte do školy ste už nachystané na povinnosti, ktoré prichádzajú s týmto obdobím a dúfam že máte pripravené všetko čo treba, aby ste sa nemuseli stresovať. Zároveň s učením ale prichádzajú aj nové zážitky a školské priateľstvá.
Aj keď to môže znieť ako klišé, užite si tento čas, lebo je jedinečný a nenahraditeľný. Verte, že by som si to niekedy celkom rada zopakovala, a pamätám si ako ľúto mi bolo, keď som končila školu a uvedomila som si, že už to nikdy nebude také ako predtým. Samozrejme každá etapa života má svoje klady aj zápory, ale snažte sa z tohto obdobia odchádzať plné múdrosti a pekných spomienok.A ak už ste staršie a pracujete, tak asi tiež pocítite zmenu, s tým, že skončilo obdobie dovoleniek, či možno také kľudnejšie letné tempo.Akokoľvek, držím vám palce, pozdravujem vás a prajem pekný september. A k tomu pridávam kalendárik na tento mesiac. Mala som ho pripravený už skôr, takže je ešte zo staršej fotky, niečo v štýle obdobia Speak Now, ale aby som bola aktuálna, prirobila som ešte rozvrh hodín s motívom Reputation.
Izabel
rozvrh_cz rozvrh_sk september

Komentáre

Celkom 4 komentáre

 • Adell 02.09.2017 v 06:59 Je opravdu neuvěřitelné,jak ten čas letí. Nedávno jsme oslavovali příchod nového roku a za chvíli už bude u konce. A o prázdninách ani nemluvím,jako by začaly včera :D Každopádně,i přesto,že začíná škola,podzim mám ráda. :) třeba se jeśtě dočkáme pěkného počasí.. A ty rozvrhy jsou moc pěkné,hlavně se mi líbí twn s Reputation tématikou.


 • Uthande 02.09.2017 v 22:43 Moc pěkně napsané :) Ten čas tak rychle utíká, že to je až nemožné :D Prázdniny začaly teprve nedávno a už jsou zase u konce. Ani odpočinout jsem si nestihla. No.. nevadí. Taky si užívej dokud to jde :) A ten rozvrh je pěkný. Kdybych už neměla ten svůj hotový, určitě bych ho použila :)


 • Nicol (actresses.blog.cz) 03.09.2017 v 11:04 Rozvrhy se mi velmi líbí a je to krásně napsané, bohužel pro mě nepoužitelné, jelikož jsem na vysoké a většinou jsem si dala výuku právě odpoledne :D Ale věřím, že mnozí to použijí :)


 • Izabel 03.09.2017 v 11:13 Ahojte, vďaka za spätnú väzbu. Tie rozvrhy som robila len tak od oka, takže nie sú celkom rovné, ale napriek tomu sa vám páčia verím že ich niektorí aj využijete. Tak ešte raz prajem pekný september a úspešný štart do nového šk.roka !


 • Neregistrovaný uživatel

  Meno: Prihlásiť sa

  Blog:

  Obsah správy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovedzte na otázku: Čo je dnes za deň?