Taylor Swift fan-sitedaily blog

Skrýva v sebe klip "Delicate" nejaké poslanie?

Publikované 14.03.2018 v 16:07 v kategórii News, prečítané: 70x

Taylor prepustila nové hudobné video pre singel “Delicate”. Klip bol odprezentovaný počas večera na iHeartRadio Music Awards 2018! Btw. Taylor vyhrala v kategórii Female Artist of the Year.
Tento nádherný klip opäť režíroval Joseph Kahn!
Tento klip je skutočne úplne niečo iné ako predošlé. Je špeciálny a jedinečný svojou ľahkosťou a zároveň pútavým príbehom. V klipe mi neskutočne pripomína "old" Taylor z Red éry. Na Tayloriných klipoch sa mi páči, že každý má nejakú tému a nejakú dejovú líniu. Video hovorí o jej sláve, začína červeným kobercom a novinármi, potom ochrankou, ktorá z nej nespustí oči ani na sekundu, prehajpovanými fanúšikmi... V ruke drží papierik, ktorý pravdepodobne symbolizuje nejaké želanie. V jej prípade, určite želanie byť neviditeľná. Táto tématika pravdepodobne nadväzuje na jej stiahnutie sa z očí verejnosti. Prostredníctvom videa ukazuje fanúšikom aké je niekedy otravné byť stále na výslní. Chcela byť neviditeľná, voľná. Voľnosť v tomto klipe reprezentuje podľa mojej mienky práve tanec. Tanec v daždi mnohým fanúšikom pripomínal jej pasáže z rôznych piesní, kde hovorí o tanci v daždi a dievčenských šatách. "With you I'd dance, in a STORM in my best dress fearless" citované z piesne Fearless. Na konci videa sa Tay uškrnula a na koniec videa je skutočne veľa fanúšikovských záverov. Najčastejší je ten, že na čarovnom papieriku nebolo napísané "byť neviditeľný" ale "nájsť svoje skutočné ja".

Komentáre

Celkom 3 komentáre

 • Steeeva 15.03.2018 v 16:42 mnobteraz som si to pozrela a je to jednoznačne pôsobivé, mno teraz ako nechcem byť hrubá ale tiež to musela očakávať, a oba je k tomu ešte silná osobnosť ktorá sa angažuje za dobre veci, to je asi daň za to všetko :(, ale tak dúfam, že sa to upokojí a splní sa jej to ;) držím jej palečky, na klipe sa mi najviac páči to ako tam tancuje tak uvoľnene a ako chce ;)


 • Nicol (radcliffe-dan.blog.cz) 15.03.2018 v 20:30 Písnička se mi líbí moc, a hezky jsi to rozebrala, nejvíce se mi líbí, jak začne Taylor tancovat, když zjistí, že ji nikdo nevnímá a je právě neviditelná :D


 • Michaela 16.03.2018 v 18:10 Odkedy vyšiel ten klip, čakala som kedy vyjde takýto článok aby mi trochu viac objasnil obsah toho klipu. Je zase taký iný ale každopádne pekný a zaujímavý.


 • Neregistrovaný uživatel

  Meno: Prihlásiť sa

  Blog:

  Obsah správy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovedzte na otázku: Čo je dnes za deň?