Taylor Swift fan-sitedaily blog

Slovko k letu

Publikované 03.07.2017 v 16:06 v kategórii From Swiftie To Switfies, prečítané: 74x

Ahojte holky,máme tu prázdniny, čas oddychu, tepla, výletov a slnenia sa pri vode.Čas dlhého vyspávania a nosenia tropických vzorov. Ako každý mesiac, aj teraz mám pre vás kalendár a niečo na čítanie. Tak hor sa do toho :)
Dúfam že vám školský rok úspešne skončil a horúce dni, kedy sa človek len potí a nič sa mu nechce robiť vás nedemotivovali od toho, aby ste si naplno užili prázdniny. V tomto článku vám chcem dať pár tipov odoňna :)

Takže začnime s plánom. Nie je dobré keď má niekto príliš vysoké očakávania, a potom je sklamaný. A tiež nie je dobré mať rozplánovanú každú minútu a potom sa ponáhľať a naháňať. To nie. Ale mať nejaký záchytný plán je super.
Takže si vezmite mapu a papier a spíšte si miesta, ktoré by ste chceli navštíviť. Možno to je hrad, o ktorom ste sa učili v škole, kúpalisko, ktoré vám odporučila kamoška, alebo nejaké zaujímavé miesto, ktorého fotku ste postrehli na facebooku.Slovensko je plné krásnych kútov a niekedy je toho dosť aj v okolí miesta, kde žijete. Len to chce vhodný čas na preskúmanie. Mne v hľadaní výletov pomohli aj tieto stránky: http://www.kamnavylet.sk/ a http://www.vypadni.sk/Do plánu si napíšte aj kedy idete napríklad na rodinnú dovolenku k moru, alebo na tábor. Aby ste sa nezabudli vopred včeas vychystať a pripraviť. A aby sa nestalo že si naplánujete dve veci naraz.Tiež sa môžte informovať na nejaké cestovky. Dajú sa totiž zohnať aj super výlety na jeden deň do zahraničia. Takže sa za jeden deň dostanete do Budapešti, alebo do Rakúska, či na české zámky. proste na chvíľu vypadnúť, vidieť niečo nové a spraviť si pekné fotky. A výjde to okolo 20€. Podľa mňa je to super možnosť.
A poďme k výbave. K moru si nezabudnite opaľovací krém a vreckový slovník. A na hory sprej na kliešte a klobúk. Osobne si zvynem zabudnúť k batožine pribaliť pyžamo, ale to sa dá zachrániť spaním v tričku a nohavičkách :)
Na svoj zoznam si spíšte čo vás napadne. Nech je to radšej včas pripravené, ako by ste sa mali potom ponáhľať.
Nezabudnite k letu pridať nejaké tie akcie a podujatia. Mrknite si na internet aké festivaly prebiehajú a chceli by ste sa ich zúčastniť. Pozrite si stránky slovenských muzikanotv, ktorých máte radi a zistite si kde vo vašej blízkosti budú mať koncert. A taktiež navštívte kino a pozriet si zo svojimi blízkymi nejaký dobrý film :)
Na cesty vám nesmie chýbať dobrá hudba, takže si od prehrávača pripravte piesne, ktoré vás potešia. Okrem tých starých známych obľúbených od Taylor pridajte nejaké letné hity a momentálne novinky. Pre inšpiráciu ponúkam môj súčastný tracklist piesní, ktoré ma bavia:
Clean Bandit ft. Sean Paul & Anne Marie - Rockybye
Martin Harich - Marilyn Monroe
Coldplay - Sometihing just like This
Luis Fonsi ft. Daddy Yankee - Despacito
eSPé - Na krídlach lásky
Selena Gomez ft. Kygo - It ain't me
The Chainsmokers - Closer

Ďalšou inšpiráciou sú tvorivé nápady. Na leto sú vhodné DIY na ozdoby pre domáce párty a podobne, takže budte kreatívne a niečo milé si vyrobte. Z papiera, kvetov, korálok, či servítok. A šikovné môžte byť aj v kuchyni. Veď teraz je možností až až.. Svieže šťavy, limonády, ovocné dezerty a grilovanie.
Popri všetkých aktivitách si nazabudnite oddýchnuť. Veď aj na to sú predsa prázdniny. A preto je poslednou inšpiráciou sadnúť si do trávy so studeným nápojom a babnským časákom. A užiť si leto :)

Nakoniec pridávam ešte kalendár a plánovač s letnou fotkou Taylor. Konkrétne kalendár zvlášť na júl a zvlášť na august a tiež veľkú fotku s dostatkom miesta na vaše poznámky (a k tomu som myslela aj na české čitateľky :)
Tak posledný krát vám prajem krásne prázdniny! Prepáčte všetky preklepy v tomto aj iných mojich článkoch. No čo občas sa proste pritrafí tresnúť prstom do iného písmena na klávesnici ako je úmysel. Dúfam že je to aj napriek tomu dobre čitateľné. Pripomeniem, že ak máte instagram, nezabudnite byť fanúšikmi našej novej blogovej insta stránky! A inak píšte prosím aj do komentu čo sa chytáte robiť v lete a ako sa vám páči tento príspevok !
august jul 17 plány cz

sk plánovač

Komentáre

Celkom 1 komentár

 • Zuzi 05.07.2017 v 21:32 Moc pěkný článek a super tipy na léto :) Jelikož už jsem pracující člověk, tak prázdniny se mě už bohužel netýkají, ale i tak se těším na mé výlety, které chci stihnout alespoň o víkendu a taky se těším na menší volno, které budu v srpnu :)


 • Neregistrovaný uživatel

  Meno: Prihlásiť sa

  Blog:

  Obsah správy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovedzte na otázku: Čo je dnes za deň?