Taylor Swift fan-sitedaily blog

Soboňajší rozhovor s Taylor pre The Telegraph

Publikované 01.03.2015 v 10:19 v kategórii interviews, prečítané: 326x

V exkluzívnom rozhovore pre sobotňajšie vydanie The Telegraph, Taylor hovorila o svojich kamarátkach, posielaní darčekov pre fanúšikov a ešte o mnohých veciach. Preložila som vám celý rozhovor dúfam, že sa vám bude páčiť!
Taylor Swift je nielen najväčšia popová hviezda na svete, ale dalo by sa povedať, že aj najviac ustarostená. Ona práve prišla z stretnutia z produkcie pre jej nadchádzajúce svetové turné, zlostila sa na zasadací poriadok, zorné pole a ako získať jej klavír do pravej časti javiska v správny čas. Pred tým, keď sa prebudila, ju okamžite zovrela úzkosť a o tom povedala včera večer. "Bojím sa o všetko po celú dobu," hovorí s úsmevom. "Mohli by sme celý náš rozhovor zamieriť na to aby som vám mohla povedať o koľko vecí mám strach od raňajok. "Nervy Taylor Swift" bude pravdepodobne ďalší článok na titulok.Snaží sa totiž aby turné bolo perfektné. A existuje na to veľa dôvodov. Ona je jediný umelec, aký kedy predať viac ako milión kópií v prvom týždni v USA kópie troch samostatných albumov - Speak Teraz v roku 2010, Red v roku 2012, a 1989, ktoré vyšlo v októbri, čo nazbieralo najväčšie americké tržby prvom týždni od roku 2002 a to nejdeme počítať po celom svete, vrátane Veľkej Británie, kde sa jednalo o najpredávanejší album medzinárodného umelca v minulom roku. Jej singel Shake It Off, bol číslo jedna na iTunes v 64 krajinách. Ona je prvý umelkyňa, ktorá strávila šesť a viac týždňov od Beatles na čísle jeden v Spojených štátoch.Ona premýšľala nad tým, či bude posledná, kto niekedy predať toľko záznamov. "Bolo tam toľko teórií o konci sveta v hudobnom priemysle," hovorí. "Počas posledných dvoch albumoch sa predalo milión kópií za týždeň, a vedela som, že ľudia čakali, na vrchol toto číslo a potom diagnostikovali hudobný priemysel ako umierajúci alebo mŕtvy. Čo je veľký tlak, na jedného umelca a jeden album. "Myslíte si, že aj v budúcnosti sa takto dobre budú predávať albumy? "Je to možné," hovorí. "Všetci musíme posilniť a robiť albumy, ktoré sú dobré,ak je predaj albumov, zhora nadol, je to stále dôležité. Mnoho umelcov to už vzdalo. Mám priateľov, ktorí si práve myslia, že to nie je dosiahnuteľné, a z toho mám taký pocit, že je to veľmi poazenecký spôsob, ako sa pozerať na život. "
SUMM_New_Black_Dre_3212594c.jpg
"Milujem svojich fanúšikov. Sú skvelý a šikovný a veselý a zameriavajú sa na správne veci. "

Bývaly časy, kedy Swift odmietala používať sociálne sieťe zo strachu, čo by mohla vidieť ("Je to veľmi ťažké zistiť, keD ľudia majú zlý dojem z vás, a vy nemôžete urobiť nič, čím by sa to odstránilo"), ale teraz trávi veľa času on-line, aby mohla komunikovať so Swifties, jej fanúšikmi. "Nie je to ten spôsob, že sú podliezavý ctitelia," povedala zdôraznene. "Moji fanúšikovia sú naozaj cool. Prinášajú pre mňa späť humor . Som niekedy veľmi vážna - môžete pravdepodobne povedať - a oni ma prinášajú späť, "OK, ja naozaj nerobím nič také odlišné. Len sa musím upokojiť. "459587170_3212619c.jpg"Ja ich milujem," hovorí o svojich fanúšikov. "Sú skvelý a šikovný a veselý a zameriavajú sa na správne veci. Musím byť dobrý človek, zatiaľ čo ma berú ako vzor. Záleží mi na nich. Vzhľadom k tomu, že to nie je vždy len o tom, aby deti, ktoré majú 15 sa naozaj stretávajú s tým, kto chcú byť, alebo ich spolužiaci boli zlí a robili im zle v škole ten deň. To je skutočný zmätok. Musím urobiť všetko, čo môžem, aby bol ich deň lepší, keď je to ešte možné. Odosielanie darčekov je pre mňa zábava. Keď som týždeň neodoslala nejaký darček zostáva mi smutno. Začínam s nimi na základe - človek od človeka. Keďs nimi jednáte na základe človek od človeka, uvedomíte si, že to, čo robíte, je zvláštne a posvätné, a to je dôležité. "
96308991_3212634c.jpg

"Keď som s mojimi priateľmi, my nehovoríme zaujaté veci o každom," hovorí s úsmevom sprisahanecky. Vieš, čo je naozaj zvláštne a úžasné? "To nie je to, o čom sa bavíme -. Sme normálne priateľky."
460161012_3212623c.jpg"Myslela som si, že je dôležité nájsť si priateľa," hovorí zdvorilo, prej jej odchodom. "Ale teraz už nemám ten pociť. Ja len zažiť čo najviac zábavy a toľko dobrodružstiev, ako je to len možné. "A aspoň raz, nemáte strach, že sa naozaj nemusíte o nič starať.

Kopírovať so zdrojom : http://taylorswift.infoblog.sk/

Komentáre

Celkom 8 kometárov

 • Andrew 01.03.2015 v 11:25 Skvělý rozhovor.. a ty fotky jsou úžasné :)


 • taylorswift.infoblog.sk 01.03.2015 v 12:02 páči sa mi ako sa vyjadrila na adresu Swifties :-)


 • Eliss 01.03.2015 v 12:21 Pěkný rozhovor :)


 • Sofia 01.03.2015 v 17:33 Skvelý rozhovor je super,že si si dala námahu a preložila si to :),ináč na tých fotkách je Taylor nádherná :)


 • miska 01.03.2015 v 17:42 Povedeny rozhovor.


 • Twirl 01.03.2015 v 18:04 Miluju jí ♥


 • Ela 02.03.2015 v 15:02 Taylor je skvělý člověk, zaslouží si takový fanoušky ♥ opět krásné fotky a děkuji za překlad!:)


 • Ivet 03.03.2015 v 21:05 Moc krásný rozhovor a docela dlouhý. Taylor je opravdu úžasná. :))


 • Neregistrovaný uživatel

  Meno: Prihlásiť sa

  Blog:

  Obsah správy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovedzte na otázku: Čo je dnes za deň?