Taylor Swift fan-sitedaily blog

Spring fashion

Publikované 01.04.2017 v 20:44 v kategórii From Swiftie To Switfies, prečítané: 94x


Možno si ešte pamätáte na môj článok o obliekaní na zimu. Vtedy som písala čo vám nesmie chýbať v chladných mesiacoch, no tento čas sa pominul a zima je definitívne za nami. Tak sa poďte inšpirovať fashion kúskami na jarné obdobie !
BASIC
Basic oblečením sa myslia základné kúsky, v šatníku vám nesmú chýbať čistofarebné tričká, topy a nejaká tá košeľa. A k týmto veciam už potom dokombinujete čokoľvek. A hlavne nikdy nevýjdu z módy.

NIEČO NA VRCH
Stále ešte nie je až tak teplo na chodenie von v krátkom tričku, takže stále zdržíte nejaký ten svetrík, mikinu, kardigán alebo ľahkú bundu.
SUKNE
A čím zaodieť nohy ? A čo ich nechať holé a ukázať ich svetu ? V zime veľa z vás asi sukne nenosí, ale jar je super obdobím na to, aby ste si nejakú obliekli. Potešte sa a nejakú peknú si kúpte, alebo skúste šaty. Na výber je toho množstvo, určite budú nejaké čo vám padnú do oka.
TOPÁNKY
Sú isté druhy topánok, ktoré by ste proste mali mať. Pre sezónu jar/leto a aspoň po jednom páre. Veď aby bolo z čoho vyberať pre každú príležitosť aj každé počasie. Takže určite tenisky, balerínky, lodičky, sandále, a nejaké poltopánky.
TRENDY
A ešte si treba povedať čo je vlastne teraz momentálne moderné. Vo veciach sa musíte dobre cítiť, ale sú isté trendy a myslím že baby radi vyzerajú aktuálne štýlovo. Treba mať proste prehľad, ale zároveň vyberať čo sa vám naozaj páči.Vo farbách sú to vždy na jar pastely, takže napríklad baby ružová, mentolová, modré odtiene, alebo svieža žltá.Pri topánkach zostávajú metalické odtiene, trendom ženského obliekania sú naozaj ženské vzory, tak sa nehanbite za ružovú, doplnenú napríklad čipkou. Idú výšivky na tričkách a bundách a tiež vzory kvetov a vtáčikov.Tiež napríklad letecká bunda, zvieracie vzory, alebo trochu retro 90. roky.
Veľa pekný módnych outfitov praje Izabel ♥

Komentáre

Celkom 3 komentáre

 • Ivet 04.04.2017 v 12:26 Venku už je opravdu hezky, tak doufejme, že zima už je definitivně za námi. Ráda bych si v šatníku dala zimní věci už pryč. Moc hezky jsi zpracovala tento článek. Z každé rubriky nějaké ty kousky oblečení v šatníku mám, ale co mi chybí jsou ty sukně. Mám asi jenom jednu :D, ale plánuji si nějakou koupit. :)


 • Izabel 04.04.2017 v 13:15 Ivet: vďaka za komentár :) Ja dom sukne kedysi nenosila vôbec, ale teraz mám hneď niekoľko, naposledy som si kúpila čiernu plisovanú :)


 • Zuzi 06.04.2017 v 21:21 Tento článek je velmi pěkně zpracovaný :) Když nad tím tak přemýšlím, tak nemám žádné šaty, tak bych si je mohla pořídit a klidně i podobné těm, co má Taylor na úvodní fotce, ty nemají chybu♥


 • Neregistrovaný uživatel

  Meno: Prihlásiť sa

  Blog:

  Obsah správy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovedzte na otázku: Čo je dnes za deň?