Taylor Swift fan-sitedaily blog

SS 2018

Publikované 09.07.2018 v 16:35 v kategórii From Swiftie To Switfies, prečítané: 16x

Ahoj Swifties, týmto názvom titulku myslím sezónu Spring/Summer 2018, takže môžte čakať, že tento príspevok sa bude týkať oblečenia a módy!
Taylor sa stále veľmi neukazuje na verejnosti, no predsa len som vybrala dva jej looky podľa ktorých som pre vás pripravila pár tipov. A tiež som vybrala nejaké aktuálne veci, ktoré sa nosia, sú trendy, alebo sa páčia mne osobne. Nech je vám to všetko pre inšpiráciu, príjemné čítanie...

Prvý look je podľa Taylorinho najnovšieho videa Delicate vo verzii pre Spofity. Veľmi prirodzený vzhľad, celkovo je to také normálne, nenútené a prírodné. Jednoduché a čisté. Takže nezabúdajte, že nie je nič zlé na tom vyzerať prirodzene bez zbytočného množstva make-upu. Na vlasoch niekedy tiež netreba preháňať styling a zaťažovať ich, ale len si ich pravidelne umývať a starať sa o ne vhodnými prípravkami.
Taylor má oblečené obyčajné čierne tričko oživené príveskom a na tom bundu s kožušinou pri krku. Takéto veci už teraz ani nie sú veľmi nositeľné- pri počasí aké tu väčšinou býva, prechádzame takmer hneď zo zimného oblečenia do letných verzií, avšak nejakú tú prechodnú bundu určite treba mať.
Druhý look je z Taylorinho malého koncertu z Veľkej noci. Fotka vyzerá úplne akoby z pred pár rokov, a zdá sa akoby sa odvtedy vôbec nemenila. To verných fanúšikov určite veľmi teší :)
Klasická ofina a praktický cop začesaný dozadu. Zvolila oblečenie, ktoré je tiež jednoduché ale aj trochu elegantné. Nápadné sú čierne vzorkované pančuchy. Také môžte zohnať na weboch saxana.sk, alebo bepon.sk.Takýto look môžte kľudne zvoliť aj vy na rôzne príležitosti a určite s ním nič nepokazíte.
Tak a poďme k trendom. Sú prvky, ktoré sa opakujú a prechádzajú zo sezóny na sezónu. A tak aj teraz nič nepokazíte pastelovými farbami (osobne som si zamilovala baby pink) a kvetovanými vzormi, ktoré vyzerajú veľmi žensky. Kvety sa objavujú aj na teniskách a výšivkách na bundách a rifliach. Čo sa týka topánok, tak na trhu je množstvo krásnych tenisiek, či už na šport, alebo do mesta. Okrem bežných pláteniek má veľa tenisiek hrubú bielu podrážku a rôzne zaujímavé vzory. Objavujú sa aj strapce a metalické farby. No a keď prejdeme k letnej sezóne všade sú tropické vzory, takže výraznej farebnosti a palmovým listom sa na rôznych potlačiach nevyhnete.
Must have:
tričko s volánom, alebo čipkou. Tak toto sú veci, ktoré sa do módy stále vracajú. Nemusia byť príliš nápadné a dajú sa skombinovať či už elegantne, ale aj športovo.plisovaná sukňaJe super pocit zatočiť sa v takej sukni, nekrčí sa a krásne vyzerá. Ak takúto nemáte, určite si ju zožente, verém, že sa vám rýchlo zapáči. A na výber je ich v ochodoch množstvo!trendy teniskyTých je teraz naozaj veľa, ani sama som si nevedela vybrať. Hlavne nech sa páčia vám a nech sú naozaj pohodlné!formal outfitAni neviete kedy sa vám zíde niečo slušné na seba. Preto určite nezaškodí mať v skrini čiernu sukňu a bielu košeľu.

Obrázky zdroje: hm, deichmann, reserved, house, notino

Pripravila Izabel

Komentáre

Celkom 0 kometárov

 • Neregistrovaný uživatel

  Meno: Prihlásiť sa

  Blog:

  Obsah správy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovedzte na otázku: Čo je dnes za deň?