Taylor Swift fan-sitedaily blog

"SVETLO MOJEJ OSOBNOSTI ZHASLO." TAYLOR SWIFT SVEDČÍ ŠTVRTÝ DEŇ SÚDU

Publikované 11.08.2017 v 15:07 v kategórii News, prečítané: 116x

Ženy sú obťažované denne, všade: je to tvrdá realita. Ani medzinárodne uznávaná popová hviezda s miliónmi predaných albumov, nie je výnimkou. Taylor Swift včera svedčila a jej svedectvo je dosť smutné čítanie:

"On sa ma dotkol, dotýkal sa ma celkom dlhý čas. Bolo to dosť dlho na to, aby som vedela,že to bolo úmyselne. Opieral sa o môj zadok rukou, a ja som sa jeho ruke snažila vyhnúť, "povedala," tak som sa odtiahla najviac ako som len mohla. Keď som si myslela, že by predsa len došlo k omylu, snažila som sa odtiaľ rýchlo odísť preč. Bolo to všetko také desivé, pretože sa to nikdy predtým nestalo. Potom, čo sa to všetko stalo, akoby svetlo mojej osobnosti zhaslo. Ja som im poďakovala za účasť bez akéhokoľvek povzbudenia. Po incidente som iba zízala na zem a snažila sa vyhnúť očnému kontaktu hociktorému z nich."
(Taylor opisovala spomínanú fotografiu!)
Taylor dodala, že po stretnutí s Muellerom sa snažila stretnutia s fanúšikmi ako ta uhrať. Snažila sa nezrušiť a ani neskaziť nikomu večer. Nevedela, čo má vtedy robiť. "Nechcela som aby to niekto vedel. Mala som okolo seba veľké množstvo fanúšikov a nechcela som ich informovať o incidente. Bolo to krutý a vypočítavý čin, "povedala. Muellerov právnik sa snažil vyvrátiť Taylorin príbeh no Tay odpovedala, "váš klient sa mohol so mnou normálne odfotiť. [Moja ochranka] videla vášho klienta ako mi siaha pod sukňu. Keď som to povedala fotografovi tiež si to všimol." Muellerov právnik jej položil otázku, prečo jej ochranka neurobila nič, aby k tomu nedošlo: " Nikto to nečakal. Bolo to desivé, šokujúce a nikdy som si ničím podobným neprešla."

Kopírovať jedine so zdrojom!


Komentáre

Celkom 7 kometárov

 • kaja 12.08.2017 v 10:06 Je fakt smutné to čítať a ešte smutnejšie je, že mu to ani vôbec nie je ľúto. Byť na Taylorinom mieste, tak by som mu jednu vylepila už hneď vtedy. Dúfam, že pre ňu všetko dobre dopadne.


 • Magicmax 12.08.2017 v 10:10 To je hrůza. :( Teda hrůza ale pořád nesmíme zapomínat, že jsou i hodní kluci, co je od nich hezké, že to holkám dělají. :)


 • Magicmax 12.08.2017 v 10:10 To je hrůza. :( Teda hrůza ale pořád nesmíme zapomínat, že jsou i hodní kluci, co je od nich hezké, že to holkám dělají. :)


 • Magicmax 12.08.2017 v 10:10 To je hrůza. :( Teda hrůza ale pořád nesmíme zapomínat, že jsou i hodní kluci, co je od nich hezké, že to holkám dělají. :)


 • Magicmax 12.08.2017 v 10:11 Promin, všechnyk omenty jsou strejné jen jsem to zdřejmně rozklknul.


 • taylorswift.infoblog.sk 12.08.2017 v 12:44 Kaja tiež v to dúfam!♥

  Magicmax to je v pohode. Jasné máš pravdu tak ako existujú chrapúni existujú aj dobrý chlapi.


 • Steeeva 14.08.2017 v 12:21 tak to je strašné aki sa jy snažia očierniť, veď či by s toho mala keby to robila, chlapi sú niekedy proste prasce :DDDD, tak dúfam, že ju to veľmi nedeptá a dá to :) držím palce


 • Neregistrovaný uživatel

  Meno: Prihlásiť sa

  Blog:

  Obsah správy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovedzte na otázku: Čo je dnes za deň?