Taylor Swift fan-sitedaily blog

Sviatky podľa Izabel

Publikované 29.12.2015 v 14:15 v kategórii From Swiftie To Switfies, prečítané: 154x

Dnes tu máme krásny vianočný príspevok od Izabel. Prajem vám príjemné čítanie.
Tak milé Swifties, chcem vám napísať pár slov ešte v tomto roku 2015. Tak opäť niečo o Taylor, niečo o mne a o sviatkoch. Kúsok môjho uvažovania, do ktorého sa môžte smelo začítať... A k tomu táto fotka, z pred niekoľkých rokov, no veľmi sa mi páči, taká milá, vianočná :)
Vianoce tento rok prišli trochu nečakane. Síce som často zapaľovala sviečky adventného venca a pripravovala darčeky a vyberala ozdoby, stále sa mi nejak nechcelo veriť, že už je vážne december. No sviatky prišli a som za ne rada. Štedrý deň sa u mňa spája s dokončovaním vianočnej výzdoby, potom idem pre betlehemské svetlo a nasledujú všetky prípravy. Veď to každý poznáte. Slávnostná večera, prskavky a darčeky. Tie vždy potešia. Dostala som napríklad knihu, CDčká, košeľu, spoločenskú hru, náhrdelník... No samotné darčeky niesú zmyslom Vianoc. V tento čas sa máme tešiť z narodenia Ježiška, akoby sme si pripomínali jeho narodeniny. V tom je to tajomstvo. Lebo láska sa stáva kľúčom ku všetkému a niekedy stačí poďakovať, či usmiať sa na niekoho v uponáhľanom dni. A práve počas Vianoc sa môžme trochu spomaliť a nad všetkým sa zamyslieť. Nebrať veci len povrchne a materiálne a možno si dať viac záležať na vzťahoch. Veď stačí naozaj málo- len sa otvoriť tej pravej radosti :)
Napríklad Taylor sa veru tešiť vie, čo dokazujú fotky, len stačí sledovať instagram. Ja by som sa mohla pochváliť novými šatami. Proste som nejak strašne chcela šaty, tak som sa rozhodla objednať tieto- mala som ich oblečené už počas štedrej večere a zároveň som ich už brala už ako vianočný darček. Pripomínali mi tieto Taylorine fotky z doby Red, niečo zľahka retro a proste v štýle Tay :) Takže tmavomodrá, bodky a stuha :)
Keď už hovorím o sviatkoch, tak po Vianociach nasleduje Silvester a Nový rok. Zase čas na bilanciu, kedy môžme zhodnotiť čo bolo a kedy je možnosť začať znovu. U mňa je zvykom vždy na Silvestra robiť tortu- aj keď len niečo jednoduché, ale mám z toho vždy radosť a beriem to tak slávnostne :) Popoludní sa z rodinou chodievame prejsť niekam do lesa, podľa počasia a večer si spoločne pozeráme fotky z celého roka, ktoré dopĺňame rozprávaním historiek a zážitkov. Skúste si vytvoriť takéto zvyky- je to zábavné a môžte sa na to potom vždy tešíť :) Niekto si ale pod oslavou Nového roka predstaví párty s priateľmi, pričom nesmie chýbať alkohol. Pritomto pozor, myslím že najlepšie je všetko z mierou lebo tie následky za to nestoja. Ale nie o tom som chcela. Ohňostroje, tie ma prekvapujú každý rok. Vždy je to taký jedinečný pocit, keď naokolo vybuchujú rôznofarebné svetlá... A prichádza rok 2016 !
Blogu želám aby sa mu darilo i naďalej. Nech sa stále zlepšuje tak ako doteraz, aby sme sa ňom vždy mohli nachádzať dobré čítanie, veľa noviniek a informácii o našej obľúbeneij Taylor. A nech sa darí aj vám milé Swifties ! Nech je nový rok o niečo lepší, o niečo krajší... A ktovie čím nás prekvapí v nasledujúcom roku samotná Swiftová :) Môžme jej tiež zaželať všetko dobré a čakať čo prinesie v tomto roku...

Ešte pekné prázdniny praje s láskou Izabel.

Komentáre

Celkom 3 komentáre

 • Julča 29.12.2015 v 14:17 Aj ja ti prajem krásne prázdniny, krásne sviatky a uži si silvester a nový rok. ♥ Dostala si naozaj krásne šaty. ;) Sama som zvedavá čo bude v budúcom roku najmä v Taylorinom živote počula som, že si má dať v prvej polovici roka voľno od hudby. :) Tak na to som zvedavá. :)


 • Tina 29.12.2015 v 15:23 Krásne napísaný článok. Veľmi sa mi páči ako si opísala Vianoce, že sa môžme zastaviť a rozmýšľať do hĺbky a nie len tak povrchovo :)


 • Izabel 29.12.2015 v 15:45 Julča- ďakujem, si milá :) Áno, i ja som om tom počula, ale veď povedzme si narovinu- Taylor stále len skladá pesničky, vydáva albumy a robí turné. Aj ona si potrebuje dať pauzu, tak jej to doprajme. Nemyslím, že by nechala fanúšikov dlho čakať, a nejaký čas oddychu len prospeje.
  Tina- potešila si ma, som rada že sa ti páči. To bola tá pointa môjho písania, aby sa nad tým každý zamyslel. Práve to že slávime, že sa narodil Boží syn, ktorý priniesol novú nádej ! Zároveň môžme tento čas využiť aj na to aby sme boli zo svojimi blízkymi a užívali si to.


 • Neregistrovaný uživatel

  Meno: Prihlásiť sa

  Blog:

  Obsah správy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovedzte na otázku: Čo je dnes za deň?