Taylor Swift fan-sitedaily blog

Swiftie Christmas Wishlist!

Publikované 17.12.2017 v 12:20 v kategórii From me, prečítané: 77x

Čas vianočného zhonu sa už blíži hoci si to nestačíme ani uvedomovať. Premýšľala som aj nad zmenou layoutu ako každý rok by bolo fajn, keby je tu niečo s vianočnou tématikou. Bohužiaľ mi začína skúškové obdobie a neviem ako to budem stíhať no sľubujem, že sa posnažím.
bootiero.gif

Ja som typ človeka, ktorý nerád nakupuje vianočné darčeky na poslednú chvíľu a už na jeseň pokukujem po obchodoch, čo by sa mohlo páčiť mojim blízkym. Nejdem tu však písať o veciach, ktoré môžete kúpiť mame, tatovi, sestre či bratovi hoci len v tom prípade, že by boli veľkými fanúšikmi Taylor.

taylor-swift-christmas-tree.gif

Dúfam, že vás článkom troška inšpirujem a snáď niektoré z týchto vecí napíšete aj do listu Ježiškovi :D Budem raka ak sa aj o nejaké ďalšie typy na vianočné darčeky podelíte v komentároch!Tričká s podtlačou REPUTATION
Na oficiálnom Taylorinom online obchode stoja tričká s podtlačou Reputation minimálne okolo 40 dolárov. To je celkom pálka, no chvalabohu existujú aj ďalšie alternatívny ako sa ku takýmto tričkám dostať. Jednoducho si ho vytvoriť! Existuje celkom dosť stránok na ktorých si môžete vytvoriť tričko s vlastnou podtlačou. Ja som si konkrétne vyhliadla stránku shirttunning.sk na ktorej to isté tričko s tou istou podtlačou stojí 6,90€. Celkom rozdiel, čo? :D
Preto ak si chcete kúpiť nejaké tričko s podtlačou a nechcete za to vyhodiť toľké peniaze tak tu si takých tričiek môžete narobiť aj 5 a aj tak vás to vyjde stále lacnejšie ako z oficiálneho obchodu.


Pery ako z klipu „I Don't Wanna Live Forever“
Tento nasledujúci typ bude skôr čisto babský. Určite niektoré z vás premýšľali nad úžasnými Taylorinými perami z klipu „I Don't Wanna Live Forever“. Pred pár dňami som náhodne narazila na stránku www.perfectlips.sk kde si takéto rúže môžete objednať. Sú v rôznych farbách ja som na fotke vybrala taký, ktorý sa mi celkom podobal na daný z klipu. Stoja približne 16€ čo je celkom dosť no komu sa to páči a má na to tak prečo nie? Možno ešte aj zlacnejú, treba si chvíľku počkať.


Vankúše, hrnčeky s podtlačou Taylor

Tento bod by som kľudne mohla zaradiť ku kategórii tričká. Určite je ako veľmi pekný darček hrnček s podtlačou nového albumu či najštýlovejší vankúš s podtlačou Taylor. V januári pribudnú nejaké nové veci s Taylor aj na Swiftie Shope, ktoré si potom budete môcť zaobstarať (bohužiaľ nestihli prísť do Vianoc). 


Reputation CD / lístky na koncert
Snáď každý verný fanúšik sníva o tom, ako pod svojím vianočným stromčekom nájde nový album našej queen. Či už to bude obyčajné CD alebo aj magazíny s CD rozhodne to poteší každého fanúšika najviac. Určite je skvelým vianočným darčekom aj lístok na koncert. Napríklad taký koncert v Londýne spojený s výletom a neopísateľným zážitkom. To by bol úžasný darček, ktorý by na 100% potešil každého.

Komentáre

Celkom 2 komentáre

 • Steeeva 20.12.2017 v 08:47 tak to je naozaj skvelé riešenie lebo tie veci stoja naozaj veľa :), mno a ja ako nakupujem až v decembri ale sondujem to už dopredu any som mala nejakého šajna :)


 • crazy-cloverleaf 20.12.2017 v 11:40 Moc pěkný wishlist. Hned bych brala všechno! <3
  Ten nápad s vlastním tričkem je super. Já to tak právě taky řeším, protože ty originální stojí fakt moc.
  Ale zase je to originál no. A kdybych jednou měla dost peněz, asi bych neodolala. :D


 • Neregistrovaný uživatel

  Meno: Prihlásiť sa

  Blog:

  Obsah správy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovedzte na otázku: Čo je dnes za deň?