Taylor Swift fan-sitedaily blog

#SWIFTIESHOP

Publikované 02.08.2017 v 10:42 v kategórii From me, prečítané: 116x

Ahojte swifties,
určite si ešte pamätáte na tento článok, v ktorom som spomínala, že ešte niečo pripravujem a bude to také menšie prekvapko!

Keď sme cez leto predávali mačiatka na bazoši uvedomila som si aké by bolo super ponúkať na predaj nejaké veci s Taylor alebo kúpiť si nejakú vecičku s Taylor v bazári. :D A tak vznikol nápad na SWIFTIE SHOP! Neviem či niečo podobné v zahraničí funguje, no u nás som nič také nenašla.

 

Strašne som sa týmto nápadom nadchla, a povedala som si, že veď za skúšku nič nedám. Skúsim niečo také vytvoriť! Tak nejak som predpokladala, že stránku stihnem zlepiť do polky leta, vzhľadom k tomu, že som donedávna chodila na brigádu a nechcela som môj voľný čas tráviť iba za počítačom, ale užívať si leto aj s kamarátmi. Ešte vám chcem povedať, že v tomto som skutočný amatér. Takže to berte s rezervou. S vytváraním podobných vecí nemám zatiaľ extra skúsenosti, takže stránka nefunguje úplne ako bežné bazoše.

 A čo je vlastne SWIFTIE SHOP?

 

Je to malý bazár, kde môžete ponúkať svoje veci s Taylor na predaj. Môže to byť skutočne hocičo! Či už oblečenie s Taylor, náramky, prívesky, vankúše, CD-čka, postery, kresby, rôzne dekorácie s Taylor, topánky... hocičo čo vás len napadne. Kto je kreatívny a rád vytvára alebo si potrebuje cez leto len privyrobiť, tak je to proste ideálne. A samozrejme nielen cez leto.

 

Na hlavnú stránku sa dostanete kliknutím dole na obrázok, alebo v odkazoch napravo pod instagramom nájdete odkaz. Viem, že je doména dlhá, no pokúsim sa s tým čoskoro niečo spraviť. ;)

 

Na hlavnej stránke budú uverejnené všetky podané inzeráty. Stránka je novo otvorená, takže zatiaľ tam žiadne nie sú. Inzerát podáte jednoducho kliknutím na "Pridať na predaj" a zobrazí sa vám okno na vyplnenie.

 

Všetky potrebné pokyny v vyplneniu nájdete v pravidlách! Predtým než inzerát vyplníte, si ich prosím prečítajte.

 


Čo na to hovoríte?

Dúfam, že sa vám tento nápad zapáči a snáď sa zapojíte a čo to pridáte na predaj. Bolo by skutočne fajn si v našej swiftie komunite nejaké veci takto medzi sebou predávať a zároveň si takto aj počas roka čo to privyrobiť.

Komentáre

Celkom 7 kometárov

 • Tina 02.08.2017 v 11:23 Wau! Klobúk dole, mala si bombový nápad! Super, že si ho zrealizovala, verím, že tento bazár bude mať u fanúšikov Taylor veľký úspech! Prajem ti s ním veľa šťastia :) Keď bude možné, niečo si z neho určite objednám :)


 • Sarah 02.08.2017 v 11:55 Wow, necakala som ako prekvapko taketo nieco. Zaujimavy napad, super. Som zvedava ako sa tomu bude darit a co sa bude ponukat.


 • kaja 02.08.2017 v 14:20 Tak toto je neskutočne dobrý nápad, musím ťa za toto skutočne veľmi pochváliť, lebo tá stránka vyzerá skutočne veľmi profesionálne! Tiež sa pripájam a prajem ti s týmto "bazárom" veľa šťastia, snáď sa to medzi fanúšikmi rýchlo uchytí :)


 • Crazy-cloverleaf 02.08.2017 v 15:08 Wow! To je úžasné. <3
  Přeju ti, ať se ti s e-shopem daří. Swifties z Česka a Slovenska budou určitě nadšení.
  I já si tam možná něco objednám. :))


 • LCOLLIN 02.08.2017 v 16:39 No bomba, to je hodně dobrý nápad a ještě si za to určitě přivyděláš (jestli to máš teda nějak tak udělané jak na normálních stránkách). Fakt, klobouk dolů :)


 • taylorswift.infoblog.sk 02.08.2017 v 17:23 Ďakujem dievčatá!♥ Vážim si to. Bola to makačka všetko dorobiť no som rada, že je to vonku! Dúfam, že aj vy sa nejak zapojíte či už predajom alebo kúpou... LCOLLIN zatiaľ z toho nič nevyrobím beží to tak povediac "zadarmo" lebo neviem aký bude o tom záujem... Možno neskôr, ak bude dostatok inzerátov! ;)


 • Steeeva 02.08.2017 v 19:47 tak to je paráda, že si sa do toho tak zažrala ja by som na to určote nemala acani čas, je to skvelé, že si niečo talé vymyslela, určite sa sem tam na to juknem, aj napriek tomu, že a tým nemáš skusenosti ro vyzerá dobre ;)


 • Neregistrovaný uživatel

  Meno: Prihlásiť sa

  Blog:

  Obsah správy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovedzte na otázku: Čo je dnes za deň?