Taylor Swift fan-sitedaily blog

Taylor a Ed ?!

Publikované 25.11.2017 v 11:25 v kategórii From Swiftie To Switfies, prečítané: 104x

Nedávno som zachytila informáciu, o vzťahu medzi Taylor a Edom. Tiež ste o tom počuli ?
Taylor Swift a Ed Sheeran sú už dlho dobrými priateľmi. Vyzerá, že sú vždy šťastný keď sú spolu, podporujú sa a výsledkom ich spolupráce sú aj spoločné vystúpenia a piesne (Everything has changed a tá nová z Reputation).
Keď majú dvaja ľudia k sebe tak blízko, asi sa nevyhnú tomu, aby ich spoločnosť nedávala dokopy ako pár. Raz som čítala, že sa Eda opýtali niečo o Taylor a on povedal že je medzi nimi vzťah ako medzi bratom a sestrou. Že sa majú veľmi radi, ale nikdy medzi nebol partnerský vzťah.

Každopádne na novom CD od Taylor je vraj v jednej piesni text, kde spieva niečo vo význame "Si mojím najlepším priateľom, ale chcela by som aby to bolo niečo viac...".
Ja si osobne myslím, že po tom, ako dlho nebolo o Taylor nič počuť je teraz "nevyhnutné" aby sa o nej písalo veľa. A médiá si vždy niečo nájdu. Páči sa mi že sú s Edom priatelia, oboch mám veľmi rada, ale nemyslím, že by toto bola pravda, veď obaja momentále "majú" niekoho iného. Skôr si mylsím že je to myslené ako toaké klišé, keď jeden chce vo vzťahu viac a druhý zostáva "len" najlepším priateľom.Ešte, mimochodom, Ed je momentálne veľmi populárny pre jeho nový nádherný song "Perfect", ku ktorému nedávno vyšlo krásne romantické video, ak ste ho náhodou nevideli, určite sa mrknite :)

A ešte som videla fanúšikovskú teóriu, že spomínaná pieseň "Dress" by mohla byť aj o Karlie Kloss, vraj sa tam nachádzajú nejaké odkazy, ktoré na ňu naznačujú...

Nakoniec len skonštatujem, že na Taylor a jej tvorba je naozaj plná symbolov. A možno je nie také podstatné čo znamenajú, dôležité je keď sa piesne páčia fanúšikom a sami v nich nájdu symboliku vo svojom živote.
Izabel

Komentáre

Celkom 4 komentáre

 • Vikina 25.11.2017 v 17:26 Oboch si veľmi vážim a milujem ich hudbu a proste myslím, že sú skvelí ale len ako priatelia, ako povedal Ed brat a sestra ♥


 • Ivet 27.11.2017 v 21:10 Myslím, že jsem to slyšela na óčku, kde to rozebírali a říkali, že je Taylor možná zamilovaná do Eda, což usoudili právě podle textu jedné z jejich nových písniček. Mohla tu píseň psát v době, kdy třeba něco cítila k Edovi, ale také to může být úplně o někom jiném, nebo se v tom skrývat úplně jiné poselství. Každopádně oba interprety mám ráda a líbí se mi jaký mají mezi sebou velmi silný kamarádský vztah. :)


 • Steeeva 28.11.2017 v 11:26 ha tak ako názov článku ma poriadne zaskočil keď som ho čítala, ako si aj sama napísala obaja niekoho majú, podľa mňa je to len také klebetenie, takto ako sú priatelia je to v pohode :), a pesnička Perfekt je skvelá a videla som aj klip super, ja som si zamilovala celý album taže niet o čöm:D


 • kaja 28.11.2017 v 13:01 Tak ja si vôbec nemyslím, že je to pravda, presne ako už píšeš, obaja majú niekoho iného a médiá potrebujú o niečom písať, keďže sa blíži uhorková sezóna. A Perfect som už počula, nádherná pesnička aj klip, ale Ed píše a spieva len dokonalé pesničky :)


 • Neregistrovaný uživatel

  Meno: Prihlásiť sa

  Blog:

  Obsah správy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovedzte na otázku: Čo je dnes za deň?