Taylor Swift fan-sitedaily blog

Taylor a filmy. Taylor vo filmoch.

Publikované 05.07.2017 v 09:32 v kategórii From Swiftie To Switfies, prečítané: 115x

Možno ste vedeli, možno nie, že Taylor hrala v niekoľkých filmoch. Môžme si ich spoločne prejsť a bližšie si na ne posvietiť. Možno si tam pripomeniete tie, ktoré ste videli, alebo budete mať tip na film čo si môžte pozrieť.
Tak poďme pekne od začiatku... K roku 2009.

Jonas Brothers – The 3D Concert
V dobe veľkej slávy chlapčenskej skupiny Jonas Brother keď mali títo chalani kopu fanúšikov a koncertov nahrali taký koncertový film, kde sa objavila aj Taylor. Tá s nimi počas koncertu asi spievala nejakú pieseň a ako vieme, s jedným z bratov Jonasových istý čas aj chodila.
C.S.I.: Kriminálka Las Vegas
V tomto istom roku si Taylor zahrala aj v seriáli. Konkrétne C.S.I.: Kriminálka Las Vegas. Môžme ju tu videiť v inom svetle a v úplnom protiklade s tým ako vtedy vyzerala. Taylor mala teda aj rolu v krimi seriáli. Myslím že išlo o prípad, kde akože vyšetrovali je vraždu. No a niekde som raz čítala, že počas natáčania tohto seriálu bývala u nejakého hudobníka (zdá sa mi že išlo o Keitha Urbana).
Hannah Montana: The Movie
V roku 2009 vyšiel po úspešnom seriáli aj film Hannah Montana. Ja som bola na tento film v kine a to bolo asi prvý raz čo som videla Taylor. Taylor tu totiž uprostred filmu spieva pieseň Crazier. Je to akože na dedinskej zábave, všetko v americkom country štýle. No a pridám informáciu že ten chalan (Lucas Till) ktorý bol vo filme frajerom Hannh/Miley si zahral s Tay v známom klipe You belong with me.
Valentín/Na svätého Valentína
Nasledoval rok 2010 a úloha vo filme Valentine’s Day. Vo filme je prepletených hneď niekoľko dejov súbežne a Taylor tu má rolu mladej bláznivej študentky, ktorá tvorí pár s Taylorom Lautnerom. Pri natáčaní sa spoznali a potom tvorili pár aj v reálnom živote. (O filme som inak už kedysi písala, tak si môžte porieť aj ten pôvodný článok http://taylorswift.infoblog.sk/clanok/valentin-60205/)
Journey to Fearless
Nemôžme zabudnúť na Taylorin osobný, vlastný film s názvom, ktorý by sa dal preložiť ako Cesta k nebojácnosti. Je to v podstate taký hudobný dokument, v ktorom sú piesne zo svetového turné k albumu Fearless, a zároveň rozprávanie Taylor o jej skúsenostiach, živote a podobne. Film vyšiel v roku 2010.
The Lorax
V roku 2012 získala Taylor novú skúsenosť pri filme Lorax. Je to animák a Taylor v ňom dabovala hlavnú ženskú postavu Audrey. Hlavnú postavu chlapca menom Ted daboval Zac Efron. Počas toho obdobia sa riešilo či niesú dvojicou, ale Tay a Zac spolu nikdy nechodili. Výsledkom ich spolupráce je však tento pekný film, ktorý bol vytvorený podľa knihy rovnakého mena, ktorá vyšla v sedemdesiatych rokoch. Film je veľmi farebný, postavy sú naozaj milé. A pointa je stále aktuálne, je akoby výstrahou pre spoločnosť. V krajine kde sa príbeh odohráva totiž nie je žiadna príroda, žiaden stromy. A to hlavný hrdinovia musia zmeniť.
New Girl
V 2013 sa Taylor zas dostala do seriálu. Zahrala si malú rolu v americkom televíznom sitcome s názvom New Girl. Hrala konkrétne v epizóde kde bola svadba.Ja som tento seriál nikdy nevidela, až kým som ho nedávno nezbadala v programe na jednej českej televízii. Tak som ti to tam na chvíľu prepla a pozerám, že to nemôže byť možné ! Zrovna bola akurát fakt práve táto krátka scéna s Taylor. Pointou bolo že ženích odišiel od oltára a povedať že má rád len ju- Taylor. A potom ju zobral na ruky a vyšli spolu von pričom Taylor nadšene hovorila ako si ho chce zobrať vo Vegas a ich deti budú cestovatelia.
The Giver
A nakoniec tu máme posledný film. Film s názvom Darca je pre mňa veľmi blízky a špecifický. Bol natočený v roku 2014 podľa knihy a je v ňom úžasný príbeh. Recenziu naň som napísala ako jeden z prvých článkov na tento blog (http://taylorswift.infoblog.sk/clanok/the-giver-recenzia-50863/). Je to skrátka úžasný film, kde si Taylor zahrala malú úlohu dievčiny Rosemary.
Izabel

Komentáre

Celkom 6 kometárov

 • Steeeva 05.07.2017 v 10:33 jediné v čom som ju videla hlať je film Na sv. Valentýna a to je všetko, ostatné filmy som ani nevidela a ako dosť ma to prekvapilo v koľkých už hrala :DDDDD, to je pre mňa veľké prekvapenie fakt, mno ale je skvelé, že sa angažuje aj takto a určite ju to tiež baví :)


 • Lola 05.07.2017 v 10:38 The Giver je ten najpeckovejší film! Skutočne!
  Každému odporúčam! Inak v ostatných filmoch na Tay celkom nudila a tie filmi za nič moc nestáli no tento bol TOP!!! ☼


 • Zuzi 05.07.2017 v 14:28 Děkuji moc za tento článek. Věděla jsem, že si Taylor zahrála v některých filmech, ale že v tolika, to jsem už nevěděla :) Nejvíce mě překvapilo, že si zahrála v Kriminálce Las Vegas, ale je to milé překvapení :)


 • Vikina 05.07.2017 v 17:10 Taylor myslím, že je skvelá herečka prvykrát som ju zaregistrovala v Hannah Montana filme a potom taktiež vo filme Na svätého Valentína, ale tento film ma celkovo nejak nezaujal napriek hviezdnemú obsadeniu a síce som ešte nevidela film The Giver ale vyzerá zaujímavo ☺


 • Katie 07.07.2017 v 17:25 Tak to som ani nevedela, že Taylor si zahrala v Kriminálke Las Vegas a ešte akú rolu. To je teda riadne zmena, ale priznám sa, že tento štýl sa mi k nej nehodí :) a ten film Darca vyzerá zaujímavo, ten si určite pozriem.


 • Izabel 07.07.2017 v 19:44 Vďaka za reakcie dievčatá, som rada, že som vás inšpirovala a dozvedeli ste sa niečo nové. Čoskoro vás čaká podobný nový článok :)


 • Neregistrovaný uživatel

  Meno: Prihlásiť sa

  Blog:

  Obsah správy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovedzte na otázku: Čo je dnes za deň?