Taylor Swift fan-sitedaily blog

Taylor a jej nová streamingová služba?!

Publikované 17.03.2017 v 09:59 v kategórii News, prečítané: 129x


Začiatkom tohto týždňa, TMZ a mnoho internetových stránok publikovali články o tom, že Taylor plánuje otvoriť svoju vlastnú streamingovú službu, ktorá bude konkurovať gigantom, ako je Apple Music či Spotify. Táto historka vznikla z dôvodu zápisu novej značky "Swifties" vytvorenej prostredníctvom TAS Rights Management v polovici februára.

Avšak, magazín Billboard zhromaždil všetky informácie o tejto novej značke. Zdá sa, že to vôbec nie je streamingová služba, ale aplikácia, ktorá bude slúžiť na pripojenie fanúšikov na celý Taylorin materiál, vrátane videí, hier a oficiálnych výrobkov.
"Podľa TMZ by Taylor mala poskytovať svoje vlastné služby, ktoré by konkurovali Spotify a Apple Music. Avšak, zdroj Billboard odhalil, že TayTay nemá v pláne začať svoju vlastný streamovacie službu ale dôkladnejšie chce rozbehnúť svoju aplikáciu, v ktorej by Swfties mali možnosť počúvať hudbu, sledovať hudobné videá a vystúpenia, rovnako ako hrať mobilné hry, prečítať a vypočuť si rozhovory, audio nahrávky, články a blogy, okrem "fanúšikovských služieb" a "organizovanie a usporadúvanie súťaží a lotérii."

Väčšina aplikácie "Swifties" sa bude týkať služieb a produktov, vrátane predaja hudobných nástrojov (gitary, trsátok, paličiek), šperkov a doplnkov (vrátane kabeliek, batohov, púzdier na mobilné a slnečné okuliare), dámskeho aj pánskeho oblečenia a všetkých druhov kníh a školských materiálov obsahujúcich názov "Swifties," upravené z Billboard.

Nemyslíte si, že je to úžasné? Ja musím len súhlasiť! 


Komentáre

Celkom 5 kometárov

 • MB l shakirafans.cz 17.03.2017 v 19:22 no snad je to pravda.I když si myslím,že stremingovou službu má dneska kde kdo.Třeba jako Kanye West když si založil Tidal.Já bych spíše bral nový album


 • crazy-cloverleaf 17.03.2017 v 22:57 To by bylo vážně skvělé!!!!!! Já bych to rozhodně využívala. Doufám, že se dočkáme co nejdřív! Ten nápad mě fakt uchvátil! :D


 • kaja 18.03.2017 v 14:36 Tak to je skutočne veľmi dobrý nápad, keďže všetko týkajúce sa Taylor by bolo v jednej aplikácii, som zvedavá, či sa nakoniec tento nápad zrealizuje :)


 • Ivet 26.03.2017 v 21:48 Tak toto je úžasná zpráva. A o mnoho lepší, než kdyby vytvářela nějakou svou streamingovou službu. Její nová práce zní opravdu skvěle. Určitě by bylo skvěle, kdyby měla všechny své materiály jí se týkající na jednom serveru/aplikaci. Uvidíme co z toho tedy nakonec vznikne. :) Já jsem moc zvědavá. :)


 • Zuzi :) 28.03.2017 v 18:38 To zní hodně dobře, tak doufám, že tento nápad zrealizuje co nejdříve :)


 • Neregistrovaný uživatel

  Meno: Prihlásiť sa

  Blog:

  Obsah správy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovedzte na otázku: Čo je dnes za deň?