Taylor Swift fan-sitedaily blog

Taylor ako najsexi umelkyňa+nová vosková figurína v Madame Tussauds+nové rekordy IDWLF

Publikované 17.04.2017 v 09:22 v kategórii Short News, prečítané: 116x

Novinky sa tak akosi objavujú sporadicky, ale čo je najhoršie je ich veľmi málo. Sčasti bola preto moja aktivita na blogu posledné mesiace doslova "mizerná"! Sem tam sa samozrejme pritrafí nejaká plnohodnotná téma, o ktorej sa dá dobre písať, ale väčšinou sú to iba také malé novinky a štatistiky. Preto som sa rozhodla založiť novú rubriku s názvom "Short News", v ktorej budem zachytávať všetky tie štatistické "malé novinky" z týždňa dopodrobna a bude tiež obsahovať veci, o ktorých by bolo zbytočné písať rozsiahle články. Rozhodla som sa tak preto, lebo o niektorých by sa veľký článok písať neoplatil, a takto budú zachytené v odrážkach a vy o ne neprídete.

 • Taylor Swift je podľa Victoria's Secret najsexi umelkyňou roka 2017!
 • 14.03. sa v múzeu voskových figurín Madame Tussauds v Nashville vystavila nová vosková figurína Taylor. Už som síce videla aj krajšie a realistickejšie figuríny Taylor, ale ani táto nie je práve najhoršia, aj keď si myslím, že si na nej mali dať trocha viac záležať. Tá tvár sa až tak na Tay nepodobá a ani ten kostým nie je nič moc. Čo myslíte?
 • Taylor je nasledovanejší interpret na platformách hudobných sociálnych medií. Má takmer 300 miliónov sledovateľov!
 • Singel "I Dont Wanna Live Forever" dostal tento týždeň dvojitú platinu v Taliansku, kde sa kópii tejto pesničky predalo viac ako 100 000!
 • KONEČNE! Taylorin oficiálny účet na Instagrame presiahol 100 miliónov sledovateľov a vtipné na tom je, že Tay presne 1989 dni dozadu vytvorila svoj účet na tejto sociálnej sieti.(*1989 album)

 • V Grammy múzeu sa už nachádza aj Taylorin outfit z večerného vystúpenia na Super Saturday Night, ktoré ak si pamätáte prebehlo len nedávno.

Komentáre

Celkom 5 kometárov

 • Steeeva 17.04.2017 v 16:21 tak to jej gratulujem k tej nasexy žene :), mno a ta figurína tak to máš pravdu, u mňa sú to najme oči čo sa mi na nej dosť nepáčia, vyzerajú čudne, trochu taká umelá, určite by to dali aj lepšie :DDDDDD


 • kaja 18.04.2017 v 14:17 Tento nápad so zhrnutím všetkých noviniek sa mi páči, je to lepšie, ako by si mala písať plno "malých článkov". A súhlasím, na tej figuríne si mohli dať viac záležať, vôbec nevyzerá tak realisticky ako niektoré iné figuríny z Madame Tussauds, tvár vyzerá ako keby to bola len nejaká maska.


 • Magicmax 18.04.2017 v 17:22 Taylor Swift ie boží! Dnes sem ií viděl v Hannahě Montáně ve filmu. :) Moc rrád sem ií tam viděl. :) :)


 • crazy-cloverleaf 19.04.2017 v 10:52 Skvělý článek! Dozvěděla jsem se spoustu novinek. :)
  Koukám, že má Taylor samé úspěchy, tak moc gratuluju. ❤️
  Ta figurína se mi ale moc nelíbí. Viděla jsem mnohem hezčí, které se Taylor opravdu podobaly.
  Tahle mi přijde taková divná, až trochu strašidelná. :D


 • Ivet 03.06.2017 v 20:34 Když má Taylor pauzu moc novinek se nevyskytuje a vždy jsem ráda i za maličkosti, ale chybí mi její koncerty a vystoupení... Je super, že má Taylor další svou figurínu, ale některé jiné mi stejně jako tobě přijdou více realistické. Tato není moc vydařená. Také gratuluji Tay k překonání hranice 100m sledujících na instagramu. To je už opravdu velké číslo. :)


 • Neregistrovaný uživatel

  Meno: Prihlásiť sa

  Blog:

  Obsah správy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovedzte na otázku: Čo je dnes za deň?