Taylor Swift fan-sitedaily blog

Taylor covery

Publikované 08.04.2017 v 11:40 v kategórii From Swiftie To Switfies, prečítané: 71x

Keďže od Taylor nemáme žiadne hudobné novinky, môžte si pozrieť tieto zaujímavé videá. Vybrala som pre vás rôzne verzie piesní, či covery.

V tomto linku si nájdete video ako Ed Sheeran spieva a hrá na gitare I Know you were trouble https://www.youtube.com/watch?v=AcGbuveDwTg="text-align:>
Ďalej tu máme video od kapely Fifth Harmony, kde spivajú pri klavíri song Red:
Ja osobne som veľkým fanúšikom Coldplay, preto musím pridať aj video v ktorom Taylor Swift spieva ich pieseň Viva la Vida:
A toto je fakt pecka ! Šialené čo táto štvorica dokáže.. Pozrite si ich nezvyčajné prevedenie piesne I don't wanna live forever, také acapela, iba s pohármi tlieskaním a vlastnými hlasmi:
A nakoniec si ešte môžte trochu poporovnávať samotnú Taylor. Shake it off vo verzii Studio vs. live
A na porovnanie aj Taylorin prvý veľký hit Tim McGraw. Spievané v roku 2007 a potom v 2013:

Pripravila Izabel

Komentáre

Celkom 1 komentár

 • Ivet 03.06.2017 v 20:23 Krásný článek, já mám moc ráda cover verze od některých interpretů a vždy to ráda srovnávám s originálem. Moc se mi líbí cover Taylor a její Viva La Vida. Toto video jsem si pouštěla nedávno a moc se mi líbí. Verze od Fifth Harmony není špatná, ale mám o něco raději originál písničky, který je trošku rychlejší. Kurt Hugo Schneider a jeho covery miluji. Jsem moc ráda, že vytvořil cover i na píseň od Taylor a Zayna, ta acapella verze je opravdu krásná. :)


 • Neregistrovaný uživatel

  Meno: Prihlásiť sa

  Blog:

  Obsah správy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovedzte na otázku: Čo je dnes za deň?