Taylor Swift fan-sitedaily blog

Taylor, Ellie, Katy

Publikované 30.04.2017 v 10:58 v kategórii From Swiftie To Switfies, prečítané: 144x

Zlá krv pokračuje, babské nezhody, konflikty a ich riešenie.
Dievčatá majú špecifické spôsoby ako (vytvárať) a riešiť problémy. Skákanie si do vlasov, preberanie si chalanov, alebo aj kamarátiek. Tak je to zdá sa aj v prípade Taylor Swift a Katy Perry.

Taylor mala nezhody s Katy už dlhšie. A ktovie čo všetko medzi nimi vlastne bolo a ako jej Katy vlastne ublížila. Taylor o svojom postoji ku Katty napísala aj pieseň Bad Blood, v ktorej opísala ako ju metaforicky udrela do slabého miesta, bodla jej nôž do chrbta a do rany nasypala soľ.
A aby toho nebolo málo, zdá sa že Katy chcela vrátiť ranu späť a tak Taylor prebrala kamarátku. A práve tú ktorá v klipe Bad Blood dokonca hrala.
Ako viete, Taylor bývala dobrou kamoškou so speváčkou Ellie Goulding. Ale tá sa vraj v poslednej dobre zblížilia a spriatelila práve s Katty Perry.
Takže buď hrá Ellie na dve strany, alebo to Katy robí Taylor naschvál ?!
A inak Ellie môžte v tejto dobe vidieť na reklamách pre Deichmann. Ellie je tvárou novej Star kolekcie obuvi, ktorá nesie jej tvár. Obsahuje vysoké sanále, ale aj topánky pre túto sezónu. Inak celkom pekné a moderné za celkom dostupné ceny. To len tak mimochodom.
Izabel

Komentáre

Celkom 5 kometárov

 • Sárča 01.05.2017 v 11:07 Je to zajímavé .. já si osobně myslím, že když si tedy rozumí Ellie s Katy proč by tam měl být problém ... podle mě Ellie nijak Taylor neubližuje tímto ani nic podobného .. jen zkrátka si rozumí také s Katty! Ale kdo ví ...


 • Izabel 01.05.2017 v 16:26 No presne ako si to ukončila Sárča- "kto vie" ?! Možno Ellie naozaj je len tak dobrá baba že vychádza s každým. A možno je za tým fakt niečo iné, to sa nedozvieme. Ale ide o takú klebetu, dohad čo sa týka Taylor, takže Swifites musia byť informované :)


 • kaja 02.05.2017 v 16:52 Tak len oni vedia, ako to skutočne je. Ja mám Ellie rada a nemyslím si, že by to hrala na nejaké dve strany, proste vychádza s oboma...


 • Steeeva 02.05.2017 v 20:58 tak o tomto všetkom som nemala ani poriadne šajna a je to pre mňa novinka toto všetko, mno a ako ja mám osobne Ellie veľmi rada ako osobu a ako ja speváčku a nepríde mi to, že by to hrala na dve strani k nej mi to proste nejde, mno ale kto vie o čo všetko tam poriadne ide


 • Ivet 03.06.2017 v 20:51 Je pochopitelné, že si všechny celebrity nemohou rozumět. O neshodách Katy a Taylor se dost mluví, ale myslím, že Ellie má právo se kamarádit s více lidmi a i když je to právě Katy, myslím, že by Ellie svou kamarádku Taylor nezradila. Určitě si udrží přátelství s oběma.


 • Neregistrovaný uživatel

  Meno: Prihlásiť sa

  Blog:

  Obsah správy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovedzte na otázku: Čo je dnes za deň?