Taylor Swift fan-sitedaily blog

Taylor Friends

Publikované 19.02.2017 v 10:51 v kategórii From Swiftie To Switfies, prečítané: 126x

Každá z nás máme svojich kamarátov a kamošky no dobre vieme že vzťahy medzi nami nemusia byť vždy ideálne. Nejaké nezhody a hádky sú už súčasťou priateľstiev, tak ako aj všetky pekné chvíle a spoločná radosť. Ale viem, že sa stáva aj to, že sa nezachováme tak, ako by sme sa mali. A to vtedy keď sa druhým niečo podarí, a namiesto obdivu a pochvaly tomu druhému len ticho závidíme, alebo žiarlime. To veru správne nie je, tak pozor na to.
Myslím že Taylor je dobrou priateľkou, aspoň tak sa o nej jej známy vyjadrujú. V tomto príspevku sa poďme pozrieť na novinky a úspechy jej slávnych priateľov.


O Edovi Sheeranovi je teraz počuť všade. V rádiách hrajú jeho nové singli, ako aj napríklad na Óčku. Obe jeho novinky sa mi osobne veľmi páčia a na internete som k nemu našla napríklad tieto zaujímavosti... Klip ku "Castle on the hill" sa vraj natáčal v Edovom rodnom meste, vo Framlinghamu a hrajú v ňom decká, ktoré navšetevujú rovnakú školu na akú chodil aj on. V druhom veľmi úspešom klipe sa Ed zmenil na boxera a jeho vzťah aj tréning môžme sledovať v klipe akoby v krátkom filme.
Po ročnej umeleckej prestávke dosiahol piesňami najlepšie miesta v britskom rebríčku, čo z neho robí prvého interpreta, ktorého dve novinky debutovali hneď v čele tabuľky. Zároveň sa vraj ešte nikomu nepodarilo z trónu najhranejšej nahrávky v Anglicku zosadiť vlastnú pieseň inou vlastnou skladbou! Pôvodne Castle on the hill vystriedala jeho vlastná Shape of you. Obe piesne budú súčasťou nové CD "Divided", ktoré má vyjsť o mesiac. A z jeho osobného života som sa dozvedala že momentálne tvorí pár s Cherry Seaborn, ktorá nie je žiadnou hviezdou, ale s Edom sa vraj poznajú od školy. Zdá sa to byť milá a normálna žena o ktorej sa samotný Ed Sheeran vyjadril, že je s ňou pripravený na manželstvo a deti.


Ak sledujete televíziu je dosť možné, že ste zachytili reklamu na šampón Pantene. V reklame Selena pohadzuje svojou hrivou oblečená v bielo-zlatom outfite. Selena sa tak stala tvárou tejto spoločnosti k sérii produktov sľubujúcich krajšie a pevnejšie vlasy.
Čoskoro má vraj Selene vyjsť aj nové pieseň s názvom It Ain’t Me, ako výsledok jej spolupráce s DJom Kygom. (Už je vonku).


Medzi dobré priateľky Taylor Swift patrí aj Karlie Kloss. S ňou je rozhovor v najnovšom českom vydaní časopisu Harper's Bazaar. Pýtali sa jej, kto je podľa nej módna ikona. Karlie odpovedala že Audrey Hepburn a Christy Turlington, podľa nej sú to najkrajšie a najštýlovejšie ženy na svete. Keď sa jej opýtali kedy sa dostala k modelingu a aké sú jej najlepšie zážitky, vyjadrila sa že ju objavili keď bola teenagerka na malej prehliadke v jej rodnom meste a svet módy ju úplne okúzlil. Na svojej prvej prehliadke sa hlavne bála aby sa nepotkla a nespadla, ale najlepším zážitkom pre ňu bola prehliadka pre Dior, kedy si pripadala ako skutočná hviezda.
Momentálne je tvárou pre kabelky Louis Vuitton, čo je pre ňu veľká pocta, a skutočne sa jej páči ako sú tieto kabelky prepracované a v klasických farbách. Karlie si dáva jeden deň v týždni, kedy má vypnutý mobil aj počítač a vo voľnom čase je rada čo najviac s priateľmi, na výletoch, v kine a podobne.

Pre taylorswift.infoblog pripravila Izabel.

Komentáre

Celkom 3 komentáre

 • Steeeva 20.02.2017 v 20:11 tak na fakt dobrých priateľov je niekedy natrafiť ťažko ale si myslím, že Tay ich ma niekoľko a tý čo jej neprajú tak to nie sú priatelia a ani ich nepotrebuje, keď má par svojich vyvolených :DDDDDD


 • crazy-cloverleaf 22.02.2017 v 01:57 Celebrity to mají s přatelstvím vždycky těžší než obyčejní lidé, ale myslím, že Tay několik dobrých kamarádů opravdu má a moc jí to přeju. :)


 • Ivet 02.03.2017 v 19:49 Pěkné obohacení stránky. Je hezké, že jsi napsala pár informací i o nejlepších přátelích naší Taylor. Co se týká Eda, jeho dva nové singly miluju. Tento rok patří jednoznačně jemu. Vypálil do světě dvě úžasné písničky a myslím, že ještě zdaleka nekončí. Selenu mám moc ráda, jsem ráda, že opět vydala novou píseň i když to není zcela její singl, ale od ní jsem ráda za každou tvorbu. Ke konci roku měla docela těžké období a jsem ráda, že je teď opět šťastná. :)


 • Neregistrovaný uživatel

  Meno: Prihlásiť sa

  Blog:

  Obsah správy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovedzte na otázku: Čo je dnes za deň?