Taylor Swift fan-sitedaily blog

Taylor má nového priateľa?

Publikované 20.05.2017 v 11:46 v kategórii News, prečítané: 116x


Časopis The Sun (ten, ktorý rozšíril ako prvý správu o rozpade vzťahu s Tomom Hiddleston) je tiež prvý, ktorý priniesol horúcu novinu, že Taylor má vraj nového priateľa a na prekvapenie mnohých - vzťah trvá už pár mesiacov. Fanúšikovia však najskôr tejto fáme nechceli uveriť, no čím ďalej tým viac sa táto novinka dostáva do povedomia aj prostredníctvom iných časopisov.

Jeho meno je Joe Alwyn a je to britský herec začínajúci svoju hereckú kariéru. Joe Alwyn má 26 rokov a stále žije s rodičmi v Londýne. Jeho prvá filmová rola bola vo filme "Billy Lynn’s Long Halftime Walk" ,režírovaný Ang Lee.

Či je to náhoda alebo nie, Taylor bola spolu s priateľmi exkluzívne spatrená na premietaní tohto filmu v novembri.
The Sun tiež uviedol, že Taylor si prenajala dom na severe Londýna a trávi tam svoj voľný čas so svojím novým priateľom.
Jeo vraj chodil za Taylor v prestrojení a nosil parochňu, aby ho média nespatrili. Taylor ho navševovala súkromným lietadlom. Svoj vzťah vraj tajili preto, lebo Taylor nechcela byť stredobodom pozornosti médii opäť s novým priateľom.

Mne to z prvu prišlo vtipné a tiež som tomu nejak nechcela uveriť ale tak možno je niečo z toho pravda. Musíme si však počkať na nejaké spoločné fotky, keď ich paparazzi odfotia alebo ak sa spolu niekde objavia či zavesia na sociálne siete spolu fotky. Zatiaľ by som z toho naozaj nič nededukovala. Som však zvedavá, ako a celkom ma táto informácia potešila. Aspoň vieme, kde sa Tay zdržuje posledné mesiace. 
Komentáre

Celkom 2 komentáre

 • crazy-cloverleaf 23.05.2017 v 22:55 Přiznám se, že vůbec nevím o koho jde. :D Nebo mi to možná jenom nedošlo.
  Ale jsem zvědavá, co je na tom pravdy a jak se to bude vyvíjet dál. ;)


 • Ivet 03.06.2017 v 21:10 O tomto vztahu už jsem také slyšela. Uvidíme, zda se Taylor podělí o nějakou jejich zamilovanou fotku. Rozhodně jí přeju, aby našla konečně toho pravého. Sice toho herce vůbec neznám, ale příjde mi sympatický. :)


 • Neregistrovaný uživatel

  Meno: Prihlásiť sa

  Blog:

  Obsah správy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovedzte na otázku: Čo je dnes za deň?