Taylor Swift fan-sitedaily blog

Taylor na BILLBOARD MUSIC AWARDS 2018

Publikované 09.07.2018 v 18:56 v kategórii News, prečítané: 26x

Tak novinky už takmer dopridané, ide sa na posledný článok dňa. Btw. niekto sa pýtal, či môže skúškové trvať tak dlho na škole. Nuž u nás je to do 15.júla ale zasa začíname až takmer v októbri. Poviem vám, že dnes som už tak unavená, že ani neviem čo ma to napadlo ísť pridávať novinky. Dnes som mala poslednú skúšku z matiky, ktorá bola dosť náročná. Urobila nás ju len pár a ani som nedúfala v to, že sa mi to podarí. No som rada, že už mám všetko z prváku a už si idem len užívať prázdniny. Strašne som sa už tešila na blog a myslela som na to celý minulý týždeň ako sa sem vrátim. Rovnako ste mi chýbali aj vy a vaša spätná odozva na novinky okolo Taylor a hlavne koncertov.  Konečne sa to splnilo. No teraz už radšej späť k novinkám! :D


Taylor sa prekvapivo objavila na tohtoročných Billboard Music Awards! Bolo to prvý krát po 2 rokoch odkedy sa objavila na odovzdávaní hudobných cien. Naposledy to bolo ku 64. výročiu odovzdávania cien BMI v máji 2016! Som rada, že sme Tay opäť mohli vidieť na červenom koberci. Myslím, že to bol trocha aj šok po tak dlhej dobe. No som rada a dúfam, že Tay uvidíme na takýchto akciách častejšie.
Tay vyzerala skutočne ohromujúco, na túto akciu si vybrala nádherné šaty v ružovej farbe od Versace, ktoré boli neskutočné a náušnice od Casadei. Myslím, že toto bol jeden z mojich najobľúbenejších lookov z odovzdávaní cien. 
Taylor nešla domov naprázdno a z odovzdávaní cien si domov odniesla ceny za Top Female Artist a Top Selling Album za Reputation. 

Všetky fotky z BILLBOARD MUSIC AWARDS:Komentáre

Celkom 3 komentáre

 • Sarah 09.07.2018 v 20:46 Taylor vyzerala naozaj úžasne. Šaty jej veľmi pristali a vyzerá veľmi mlado. Stále tak ako pred piatimi rokmi. Super že sme ju opäť mohli takto vidieť a hneď dostala aj cenu.


 • Steeeva 10.07.2018 v 11:28 tak to je super, že sa niekde ukázala a ja sa za to modlím u Toma aby sa niečo dialo :DDD, a súhlasím, vyzerala naozaj ohromujúco v tých šatách a mala fakt zabijacke topánky :DDD, ja by som sa na nich asi ani nepostavila :D, mno a nakoniec jej k cenám gratulujem


 • Vikina 10.07.2018 v 17:27 Skvelé fotky :) Taylor vyzerala úžasne ♥


 • Neregistrovaný uživatel

  Meno: Prihlásiť sa

  Blog:

  Obsah správy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovedzte na otázku: Čo je dnes za deň?