Taylor Swift fan-sitedaily blog

Taylor na obálke VOGUE UK + Photoshoot

Publikované 05.12.2017 v 12:41 v kategórii Photos Taylor, prečítané: 74x

Taylor Swift nám včera prostredníctvom jej sociálnych médii oznámila, že sa bude nachádzať na obálke britského Vogue. Obálka magazínu je skutočne nádherná a vyzerá fakt luxusne. Ja by som si toto číslo Vogue kúpila už len kvôli nej. :D Nádherné šaty, makeup, líčenie... tak trochu mi pripomína Speak Now obal albumu.

Mert Alas a Marcus Piggott boli fotografmi tohto photoshootu a Taylor odhalila, že Vogue photoshoot bol fotený v ten istý deň ako "Reputation" photoshoot. Tay mala na sebe šaty Saint Laurent od Anthony Vaccarella, o trošku extravagantný účes sa postaral Paul Hanlon a nádherný make-up Isamaya Ffrench. Vogue s Taylor na obálke má vyjsť už v januári 2018.

Po vydaní šiesteho štúdiového albumu, Reputation to bude zároveň prvý takýto photoshoot pre magazín a prvý magazín, v ktorom sa Tay objavila takmer po roku pauzy.

No a POZOR!
Namiesto rozhovoru bude januárové vydanie britského Vogue obsahovať básne, ktoré Tay napísala výlučne pre časopis. Taylor sa takto zbavila otvoreného dialógu s tlačou, čo mi je fakt ľúto, ale zasa na druhú stranu chápem, že nechce rozoberať nič ohľadom svojho súkromia verejne aby sa zasa nezačali šíriť nejaké reči o jej Reputácii.

Objavili sa zatiaľ aj dve fotografie z photoshootu, ktoré sú fakt neskutočné:

Obálka Vogue: 

Photoshoot:

001.jpg 002.jpg

Komentáre

Celkom 2 komentáre

 • Steeeva 06.12.2017 v 10:02 tak to je naozaj vydarená onálka, vyzerá na nej skvelo tak trochu nebeznečne a drsne ako jej samotný album, dúfam, že sa objaví ešte niekoľko ďalších fotiek :)


 • Anonymný 06.12.2017 v 19:28 Veru, vyzera to trochu temnejšie, ale fajn ze sa zas objavili nove fotky. Mohol by z toho byť aj novy layout.


 • Neregistrovaný uživatel

  Meno: Prihlásiť sa

  Blog:

  Obsah správy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovedzte na otázku: Čo je dnes za deň?