Taylor Swift fan-sitedaily blog

Taylor napísala článok do knihy Woman Walk The Line

Publikované 12.09.2017 v 12:42 v kategórii News, prečítané: 82x

Prednedávnom bola vydaná kniha s názvom Woman Walk The Line, ktorá bola venovaná na počesť country speváčke Brandy Lee. Taylor napísala článok do knihy ešte ako 18 ročná no vydaná bola až teraz v septembri. 
Preklad jej článku:
Skočím do postele mojej mamy a sledujem video muža, ktorý vyzerá povedome a má na sebe čierny smoking. Video je pravdepodobne odovzdávanie cien. Obraz záznamu je zrnitý, ale slová toho človeka, ktorý rozpráva do mikrofónu sa zdajú byť jasné.

"Teraz vám prinesiem prvotriednu kráľovnú. Jej hlas je plný zlata zmiešaného s platinou. Občas začujete striebro", krúti sa a deformuje svoje poznámky ... . Dámy a páni ... Brenda Lee. '

Potom fotoaparát zaostrí na ženu v štyridsiatke. Hudba začne, a ona sa pozerá na zarámovaný obraz. Je pokojná, teatrálna. A vyzerá krásne v jasných šatách, ktoré sa zhodujú s jasom jej očí. Svetlá, kamera, akcia. Začína spievať. Je to niečo ako keď počúvate zlato a pozeráte sa naň, presne tak mala divákov na dlani. Vystúpenie končí a dav šalie. Rozkošná žena sa elegantne skláňa. Usmeje sa do obrovskej tmy a robí to všetko s takou gráciou a pokojom. 
Video končí, a ja som premýšľala o tom, čo som práve videla. Bol to nadčasový výkon, ale tu sú fakty. Píše sa rok 1983. Pieseň sa volá 'Someone Loves You Honey.' Muž v smokingu je Johnny Cash. A žena v krásnych šatách so sladkým hlasom nie je nik iný ako Brenda Lee.
Brenda Lee, ktorá sa narodila v roku 1944 v blízkosti Atlanty používala svoj spevácky talent, aby pomohla rodine po tragickej smrti otca. 
Brenda Lee, malá dievčina, ktorá dominuje hudobnému svetu s hitmi na vrchole rebríčkov, keď bola ešte dieťaťom. 
Brenda Lee, žena, ktorá otvorila nový Rock & Roll štýl a bola jedným z prvých hudobných umelcov, ktorí sa preslávili prostredníctvom televízie.
Brenda Lee, umelkyňa, ktorá sa potom vrátila ku svojim rodným koreňom, dokázala, že môže vytvoriť klasiku a odstrániť bariéry, bez ohľadu na to, aký žáner spieva alebo akej kategórii sa jej skladby páčia.
Brenda Lee, speváčka, ktorá dokázala nielen aby s ňou publikum splynulo, ale aby v ňu aj verilo.
Pozerám sa na jej tvár, keď dokončí pieseň a počúva potlesk. Tam bol ten dôvod prečo sa mohla dotknúť ľudí už takmer šesťdesiat rokov. Brenda Lee je vyrovnaná. A keď počula rev davu, usmiala sa, akoby počula svoje prvé ovácie na svoju hudbu. 
Brenda Lee je niekto, kto ma bude vždy inšpirovať. Ako povedal Johnny Cash v roku 1989, jej hlas je zo zlata."
Cover of Woman Walk the Line
Kopírovať jedine so zdrojom!

Komentáre

Celkom 1 komentár

 • Calvin 13.09.2017 v 08:58 Skvěle to napsala :)


 • Neregistrovaný uživatel

  Meno: Prihlásiť sa

  Blog:

  Obsah správy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovedzte na otázku: Čo je dnes za deň?