Taylor Swift fan-sitedaily blog

Taylor podporuje kampaň March For Our Lives

Publikované 24.03.2018 v 10:08 v kategórii News, prečítané: 57x

Taylor Swift začala podporovať aktivistov legálnej právnej reformy pre kontrolu zbraní. Určite ste už v správach započuli, že sa chystajú v USA pochody, ktoré sa týkajú či už strelieb v školách alebo na verejnosti. V Amerike sú zbrane legálne a preto dakedy vznikajú aj takéto nepríjemné situácie. Na sociálnych sieťach Tay uverejnila, že podporuje aktivistov z rady študentov a organizátorov nadchádzajúceho marcového pochodu (March Of Our Lives), ktorý sa uskutoční 24. marca po mestách v celej krajine.
"Nikto by nemal chodiť do školy v strachu zo streľbového útoku. 
Alebo do nočného klubu. 
Alebo na koncert. 
Alebo do kina. 
Alebo na bohoslužby, "
"Darovala som finančné prostriedky, aby som ukázala svoju podporu študentom, v marcovej kampani (March For Our Lives), za všetkých postihnutých týmito tragédiami a ukázala podporu za reformy zbraní. Primäli ma k tomu študenti z Parkland High School a oprávnenia rodín a priateľov obetí, ktorí prehovorili snažiac sa zabrániť tomu, aby sa to stalo znovu."

March for Our Lives bol zahájený ako odpoveď na 14. februára, kedy pre streľbu na Marjory Stoneman Douglas High School, zhasli životy 17 obetí.

Komentáre

Celkom 3 komentáre

 • Sarah 25.03.2018 v 14:54 Všimla som si že túto kampaň odporuje aj Selena Gomez, páči sa mi to, a aj vyjadrenie od Taylor!


 • Steeeva 26.03.2018 v 20:06 tak o tom som videla reportáž v správach a je to naozaj hrozné ako sa to často stáva práve v školách kde by sa to naozaj nemalo stávať, a je skvelé, že sa k tomu pripojila aj Taylor a podporila to lebo s tým súhlasím aj ja a dúfam, že sa to zmení v ich prospech ;)


 • Miška 27.03.2018 v 17:47 Je to od ní velmi pěkné :)


 • Neregistrovaný uživatel

  Meno: Prihlásiť sa

  Blog:

  Obsah správy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovedzte na otázku: Čo je dnes za deň?