Taylor Swift fan-sitedaily blog

Taylor prepustí hudobné video pre ‘DELICATE’ na IHEART RADIO MUSIC AWARDS

Publikované 09.03.2018 v 18:38 v kategórii News, prečítané: 59x

Taylor tento pondelok oznámila, že jej najnovšie video pre singel "Delicate" vyjde už veľmi skoro.
Tay zverejnila na instagrame jeden veľmi milý odkaz vo forme krátkeho videa, v ktorom rozotvára papier, na ktorom je napísané: "Svetová premiéra hudobného videa Delicate bude v nedeľu, 11. marca." Klip režíroval, tak ako všetky v poslednom čase opäť Joseph Kahn. Tay ako určite viete s ním spolupracovala na mnohých hudobných klipoch od éry 1989.

Samontý Joseph o klipe prezradil:
"Bude to neočakávané a skvelé. Nemôžem vám poskytnúť príliš veľa detailov. Potrebné boli láska a vyjadrenie. Nie je to o kvetoch. Ľudia mi stále dávali nápady ako zvyčajne o kvetoch alebo ružových šatách alebo modrej oblohe a to sú všetky tie veci, o ktorých si myslíte, že by ste chceli vo videu vidieť, ale to by sa nezhodovalo s tým, čo je potrebné k takejto skladbe. Takže myslím, že mám plán a bude to úplne nečakané."

Video bude uvoľnené počas ocenení iHeart Radio Music Awards, kde Tay nazbierala celkovo 8 nominácii, vrátane Fan Army a Female Artist of The Year. 
Na slávnostnom ceremoniáli, ktoré organizuje Hailey Baldwin a DJ Khaled, budú vystupovať aj hviezdy ako Bon Jovi, Ed Sheeran, Camila Cabello a ďalší.

✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨

Príspevok, ktorý zdieľa Taylor Swift (@taylorswift), 5 Mar 2018 o 5:03 PST


Komentáre

Celkom 1 komentár

 • Ivet 13.03.2018 v 18:43 Jelikož jsem už ten úžasný klip viděla, tak už vím jakou spojitost má tento papírek s klipem. Jsem ráda, že Taylor vydala další naprosto dokonalý klip a hned ten večer co se konalo udílení cen.


 • Neregistrovaný uživatel

  Meno: Prihlásiť sa

  Blog:

  Obsah správy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovedzte na otázku: Čo je dnes za deň?