Taylor Swift fan-sitedaily blog

Taylor sa pravdepodobne nezúčastní Grammy Awards 2018

Publikované 19.01.2018 v 18:57 v kategórii News, prečítané: 77x

Podľa internetovej stránky Hits Daily Double vraj Taylor odtmietla pozvanie ne udeľovanie cien od najprestížnejšej hudobnej akadémie, ktorá udeľuje ocenenia Grammy, najväčšie a najdôležitejšie ocenenia v hudobnom priemysle.
Taylor, ktorá bola dvakrát nominovaná v tomto roku s piesňou " Better Man " za textársky výkon a “I Don’t Wanna Live Forever” sa odmieta zúčastniť tejto prestížnej udalosti:

Podľa najnovších informácií získaných z kempingu Grammy 2018 ani Taylor Swift, ani Lorde neboli zaradení ako hostia pre najväčšiu hudobnú udalosť v Madison Square Garden . Tím Swift podľa výboru dokonca klesá aj pri účasti na ostatných oceneniach.

Avšak, nie je ničím novým, že sa Taylor stráni od médii a televízie. V tejto ére to začalo byť skutočne ako keby Taylor ani neexistovala. Okrem vydania nového klipu a albumu akoby ani nežila. Je mi to ľúto, vzhľadom k tomu, že tohtoročná neúčasť môže mať silný vplyv na nominácie Grammy v roku 2019.

Kto vie či je skutočným dôvodom Taylorinho stránenia táto "reputation éra" alebo niečo vážnejšie. Kto vie či si skutočne takto chráni súkromie. Každopádne dúfam, že za tým nie je nejaký vážny zdravotný dôvod niekoho z rodiny ale je zvláštne, že sa absolútne nesnaží o kontakt s fanúšikmi. Aj keď musím povedať, že je konečne aktívna vo svojej aplikácii The Swift Life, v ktorej polajkovala pár príspevkov. Som zvedavá, či sa táto éra ešte nejakým spôsobom prebudí k životu a Taylor sa dostane viac k fanúšikom.

No ako hovorím nie je to na 100% potvrdená informácia.
Pravda bude odhalená 28. januára, kedy sa budú udeľovať ceny Grammy.Komentáre

Celkom 1 komentár

 • Adell 20.01.2018 v 21:54 Je to vážně škoda,mrzí mě,že se Tay odmítá zúčastňovat těchto velkých akcí a celá Reputation éra je taková nijaká. Ale třeba nás překvapí a objeví se tam,no je to asi málo pravděpodobné :(


 • Neregistrovaný uživatel

  Meno: Prihlásiť sa

  Blog:

  Obsah správy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovedzte na otázku: Čo je dnes za deň?