Taylor Swift fan-sitedaily blog

Taylor Swift kúpila dom pre bezdomovkyňu- tehotnú fanúšičku

Publikované 26.12.2017 v 12:02 v kategórii News, prečítané: 56x

Taylor urobila niečo vážne nádherné pre jednu z jej fanúšikov.
Tay totiž kúpila dom pre fanúšičku Stephanie , o ktorej zistila, že je bezdomovkyňa, je tehotná a rieši stratu zamestnania jej priateľa.
"Uvažovava som o zverejnení tohto príbehu už dlhú chvíľu," napísala Stephanie prostredníctvom Taylorinej novej aplikácii The Swift Life . "Nakoniec som sa rozhodla povedať vám všetko, čo Taylor pre mňa túto noc urobila. To, čo mnohí z vás neviete, je, že 8 mesiacov môjho tehotenstva som strávila na ulici."

"Dlhý príbeh no skrátim to proste náš byt bol označený za nepužiteľný z dôvodov zdravia a bezpečnosti a všetko sme stratili," pokračuje Stephanie . "A do toho sa pridal ďalší stres, počas toto ešte Matthew stratil svoju prácu."

"Moja mama povedala Taylor a požiadala ju, aby som mohla ísť na jej koncert v Manchestri," dodala. "Po koncerte nás Taylor odviedla späť do šatne, kde mi povedala:" Stephanie , už dlho žiješ v mojom živote a nikdy si ma o nič nepožiadala. Mohli ste sa dostať a ja by som vám pomohla. Ale ty ste to neurobila. Tvoja mama mi to povedala."

"Povedala mi, že mi chcela dať peniaze späť za môj lístok," napísala Stephanie . "No v skutočnosti nám pomohla kúpiť dom a všetko, čo som potrebovala pre svoje dieťa. Povedala mi: "Chcem, aby si si mohla užiť so svojím dievčatkom a nemusela sa obávať všetkých týchto vecí." ""V ten večer mi dala ruku a doslova ma zodvihla zo zeme," skončila Stephanie . 

"Rovnako ako doterajších 12 rokov. Milujem ju navždy. #SwiftStories #Taymoji #MySwiftStory. "

Komentáre

Celkom 1 komentár

 • Uthande 27.12.2017 v 19:12 Tak toto bylo od ní hodně milé. Svět by potřeboval více takovýchto lidí :)


 • Neregistrovaný uživatel

  Meno: Prihlásiť sa

  Blog:

  Obsah správy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovedzte na otázku: Čo je dnes za deň?