Taylor Swift fan-sitedaily blog

Taylor Swift oznámila názov a dátum vydania nového albumu

Publikované 24.08.2017 v 09:58 v kategórii News, prečítané: 85x

Môžte kričať, plakať, radovať sa... konečne je to tu! Správa na ktorú všetci fanúšikovia Taylor netrpezlivo čakali.

Nové album našej queen ponesie názov "Reputation" a vychádza už 10. novembra. Zdá sa vám to ešte ďaleko? Nemusíte sa báť, Tay totiž oznámila, že dnes si vypočujeme prvý pilotný singel od popovej kráľovnej - (24. augusta). U nás by mal vyjsť v piatok o 6:01 kvôli posunu času. Názov zatiaľ nie je oficiálne známy... vieme len, že zo začiatku to bude znieť ako jemná skladba, refrén bude taký ťažší, a ďalej opäť jemná skladba.

Taylor Swift taktiež odkryla aj samotný obal 6. albumu (nafotený Mertom a Marcusom) prostredníctvom Instagramu v stredu (23. augusta). Cover albumu v plnej kráse sa vám otvorí po kliknutí na obrázok:
Fanúšikovia ihneď ako vyšiel obal albumu začali špekulovať o jeho význame. Tým, že si zmazala všetky staré príspevky a chce začať odznova možno naznačuje, že si chce opraviť reputáciu a novým albumom chce ukázať kým vlastne je a bola. Ako môžte vidieť na covery pol tváre ma zakrytú písmom. Toto písmo konkrétne používa NY Times. Podľa rôznych teórii tým chce naznačiť, ako ju média po celé tie roky pošpiňovali. Čo by dávalo aj zmysel keďže sa to volá Reputation. Tá reťaz okolo krku by mala symbolizovať to ako to Taylor zviera a ako ju média držia na reťazy.

Na záver už chcem dodať ako sama Taylor spieva v pesničke Long Live:
"It was the end of a decade
But the start of an age"


Tešíte sa na nové album? 
Aké boli vaše prvotné pocity, keď ste sa dozvedeli, že vyjde nová hudba?Ja sa vám opäť zajtra ozvem! Doposiaľ môžete sledovať aktuálne novinky na našich sociálnych sieťach! Komentáre

Celkom 6 kometárov

 • Taylove 24.08.2017 v 12:47 Veľmi sa teším na to, aký style Taylor pre éru "Reputation" zvolí. Súdiac podľa coveru by sa mohla prezentovať ako jednoduchá žena. Nech už to bude čokoľvek, určite jej to veľmi pristane.


 • taylorswift.infoblog.sk 24.08.2017 v 12:49 Aj ja som veľmi zvedavá na jej zmenu. Čoskoro to však uvidíme zajtra vydaním jej nového singla. ☺


 • kaja 24.08.2017 v 14:28 Tieto informácie som videla už včera na Clevver news a teda tým coverom albumu ma úplne dostala, pretože to vyzerá jednoducho perfektne. Čiernobiela fotka a tie písmená, no proste tento cover sa mi asi páči najviac zo všetkých. A na novú pieseň sa už veľmi teším, určite to bude skvelý hit! :)


 • taylorswift.infoblog.sk 24.08.2017 v 16:43 kaja súhlasím mňa ten cover tiež dostal! Zároveň je to prvé čiernobiele prevedenie a zasa sa líši od ostatných.


 • EllenSwiftie 24.08.2017 v 22:49 Já když jsem to uviděla... zamrzla jsem a o chvilku později jsem začala brečet.


 • Ivet 24.08.2017 v 23:22 Já jsem tak nadšená, že to ani slovy nejde vyjádřit. Nejdříve Miley a dnes se dozvídám, že Demi vydává album a dokonce i Taylor. Už mi k té trojici chybí jen Selena a asi se úplně zblázním. Konec roku je opravdu nabitý novou muzikou a alby. Neskutečně se na nové Taylořino album těším, už jen proto, že celou tu dobu nedala vůbec znát, že by něco nahrávala a chystala se vydat ještě letos nové album a najednou spousta novinek. Ta obálka vypadá opravdu krásné a originálně. Ty nápady a spekulace od fanoušků o tom co by obálka mohla představovat se mi líbí. Rozhodně mě zajímá až se k tomu Taylor vyjádří. Na novou píseň se samozřejmě taky těším a jsem na ní moc zvědavá. Rozhodně si jí zítra pustím a bude to první věc, kterou po probuzení udělám. :D


 • Neregistrovaný uživatel

  Meno: Prihlásiť sa

  Blog:

  Obsah správy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovedzte na otázku: Čo je dnes za deň?